Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány nap szabi jár nekem kb?...

Hány nap szabi jár nekem kb? Mert amit kiszámoltak a munkahelyemen, az szerintem kevés. GYES- ről mennék vissza.

Figyelt kérdés
5 éve vagyok a cégnél, 2009. májusában született a kisfiam, 2009. február 1- től voltam táppénzen, majd május 20- tól TGYÁS-t kaptam, utána GYED- et. Valaki, aki ért hozzá, kiszámolná nekem? 32 éves vagyok, 1 gyerkőc van. Nekem azt mondták, 37 nap jár. Nem kevés ez??
2012. jan. 25. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak a GYED első évéig jár szabadság.

(én is 32 éves vagyok,2 gyerekem van,a pici 2008 novemberében született,arról az évről maradt 10 nap szabadságom,2010 május 4-én járt le az első év GYED-em,2010 novemberétől vettem ki a szabikat,és ez 2011 február 1-ig tartott)

Ha a férjed nem vette ki a gyerkőc utána szabit,akkor az amíg otthon voltál, elveszett.

2012. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!