Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki nem szereti csak...

Van aki nem szereti csak kedveli mások gyerekét?

Figyelt kérdés
Fura érzés, de én csak a saját gyerekeim iránt érzek szeretetet. Van egy unoka tesója a fiaimnak egy utcával arrébb laknak tőlünk,de én nála sem érzem hogy szeretném. Anyósom nevelőszülő,aranyosak az ott lévő gyerekek is,de őket se szeretem. De más gyerkőcök is csak aranyosak,kedvesek, édesek, szépek számomra. Van ezzel más is így? Csak értelmes válaszokat kérnék, leszólásokat nem. Köszönöm.
2012. jan. 29. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez tök normális. Én sem szeretem mások gyerekét. Nincs velük bajom, kedves vagyok velük, megdicsérem őket, hogy szépek, okosak, aranyosak (és így is gondolom), de miért "szeretném" őket?


Van nekem négy saját, akit szeressek. Természetes, hogy nem érzel úgy más gyereke iránt, mint a sajátjaid iránt.

2012. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én mégcsak nem is kedvelem mások gyerekét. igaz, rokonság nincs, de a játszótéri gyerekek inkább idegesítenek, minthogy szeretném őket.

Elveszik a játékát a fiamnak, hangoskodnak, neeeem, nem vagyok értük oda. A két sajátomat imádom.

Érdekes.

Én soha nem mentem oda más gyerekéhez, hogy milyen cuki, amíg nem volt sajátom, most sem nagyon.

2012. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondoltam, mikor elolvastam a kérdést, hogy én még csak nem is kedvelem a mások gyerekét. Sose szerettem az idegen gyerekeket, a családtagjaim babáit azért szeretem, meg van még 1-2 ismerős gyerek aki tényleg aranyos, de az idegen gyerekek kimondottan idegesítenek. Mindig is ilyen voltam. Ettől függetlenül a sajátjaimat imádom!
2012. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is csak a sajátjaim szeretem, pedig van 3 unokatesójuk gyakran vagyunk együtt de őszintén szólva ha jönnek én alig várom a látogatás végét. Kedves vagyok velük, de utálom hogy mindenkit ki kell szolgálni, szétpakolnak kiabálnak... persze az enyémek is csinálják itthon ugyanezt, de az más. Karácsonykor is levertek egy csomó gömböt a fáról, de persze mosolyogjak, hogy jaj nem baj... Már előre félek a nyártól mert sógornőm ígérgeti a fiamnak hogy mehet hozzájuk nyaralni de akkor nekem is vissza kell hívnom a kislányát, hat nem vagyok oda az ötletért.Épp ezért én a szomszédokkal meg az ovis szülőkkel sem barátkozom túlzottan nehogy ránk akaszkodjon mindenki. Én olyan magamnak való vagyok ezen a téren a mi házunk azért van hogy mi éljünk benne nem átjáróháznak építettük. Fura de pont barátnőm kisfiát csípem a legjobban pedig ő még pici a fiamhoz képest. hiába ez is úgy van hogy a barátait megválogathatja az ember a rokonait viszont nem. Amíg viszont a gyerekem jól elvan valakivel addig én is elviselem, és rendes vagyok vele.
2012. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is csak a sajátjaimat szeretem és nézek el szinte mindent nekik, és viselem el a borzalmas viselkedésüket helyenként. Más gyerekét nem szeretem, nem kedvelem. Max. ha megismerem a személyiségét, emberként tudom kedvelni de nem azért mert gyerek. Más gyereke legtöbbször idegesít.
2012. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es szívemből szóltál, úgy gondolom ahogyan te!

Nekem még csak egy gyermekem van, de ő a világ közepe számomra, pedig imádom a gyerekeket.

2012. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem más gyerekét, de kedves vagyok velük. Az én gyerekemet imádom.
2012. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. De ha társaságban vagyunk, akkor igyekszem a másik gyerekével is foglalkozni. Szarul esik ha a másik anyuka cserébe meg levegőnek nézni az én gyerekem. Volt ilyenre példa
2012. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 eee333 válasza:
én nem is kedvelem egyáltalán a gyerekeket, nem is tervezek (37 múltam) és csak a legjobb gyermekkori barátnőm gyermekére vagyok hajlandó vigyázni pár órát .
2012. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem kifejezetten idegesít más gyereke.Az enyémet imádom de másé lehet akármilyen tüneményes szép aranyos nem érdekel.Néha el is gondolkodom magamon hogy lehetek ilyen de ez van ezt érzem.Főleg a szomszéd gyereke idegesít néha 3 éves.Szívem szerint leordítanám a kis hülye fejét persze nem teszem meg de kiakaszt olyan mulyácska.Azért még szeretnék egy gyereket majd.
2012. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!