Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babának az overál jobb,...

4 hós babának az overál jobb, vagy a bundazsák?

Figyelt kérdés

A bundazsákot végülis könnyebb ráadni,de az is ugyanolyan meleg?

És mekkorát vegyek? 62 cm,6,5 kg.


2009. okt. 17. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom decemberi volt, és overált vettem neki. Én a helyedben azt vennék, és egy jó meleg takaróval betakarnám. Ha most 62 cm, legalább 68-ast vennék, hogy tél végéig kihúzzátok vele.
2009. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez az én kérdésem volt. Azóta vettünk egy overált. Ő most inkább már 68-ast, hord, 74-es az overál. Nagy rá, de nem vészes. Könnyű föladni, mert két cipzár fut végig elöl (c&a). Nagyon jó meleg, ma voltunk benne először sétálni.

2009. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én bundazsákot vennék, bár lassan már ülni akar, akkor meg jobban be tudod kötni a lábas overállt.

Lányomnak passzentosak a 74-es ruhák, a 80-os kicsit nagyok, de a 86-os overál pont jó neki.

2009. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4 hónaposak vagyunk és 62cm, 6300gramm. Mi 68-as overált vettünk pár napja a c&a-ban, dm-es kuponnal 7000Ft helyett 3500Ft-ért. :) Szuper meleg és nagyon csini, szerintem ez jó lesz tavaszig.

2009. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!