Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit csinálja a munkáltató...

Most mit csinálja a munkáltatóm által kiküldött Gyed igénylő lappal?

Figyelt kérdés
kiküldött egy igénylőlapot a munkáltatóm a gyed miatt, semmi mást, de eleve nem értem h 2 példányba kell kitölteni tehát már itt elakadtam, de oké kitöltöm és aztán?! visszaküldöm neki kitöltve meg mellékelem az anyakönyvi kivonat fénymásolatát esetleg még valamit kell mellékelnem? (személyi, taj kártya fénymásolat) vagy nem is nekik kell küldenem? ők nem csatolnak hozzá jövedelem igazolást vagy valamit? szóval hogyan tovább?
2012. jan. 30. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A TGYÁS-t is ők intézték?

Csak kitöltöd és visszaküldöd nekik, a többit ők intézik.

Nálam is így volt.

A dátumok a TGYÁS lejártát követő első naptól a baba 2. születésnapjáig vannak.

2012. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja igen, mindkét példányt küld vissza.

Nincs senki a munkahelyeden, akivel megbeszélhetnéd a részleteket? A HR-en mondjuk?

2012. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! pont ezen akadtam fent h mindenhol 2 példányt írtak ők meg csak 1-et küldtek. nem tb kifizető hely így a tgyást- a tb-nél intéztem
2012. jan. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!