Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma sokat költöttem a dm-ben,...

Ma sokat költöttem a dm-ben, de elfelejtettem odaadni a pontgyüjtő kártyám, vajon jóváírják utólag?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy holnap beviszem a blokkot és megkérem őket, hogy írják fel.
2012. jan. 30. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez tetszett:)))) Köszi:))) Valószínű igazad van!
2012. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi, hogy itt kérdezem, de hátha tud valaki segíteni. Elhagytam a pontgyűjtő kártyámat, szerintetek lehet csináltatni újat? Úgy értem, hogy a régi adatokkal, tehát a pontok ne vesszenek el? A kártyám száma fel van írva. Köszi, ha válaszoltok!
2012. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én 28.000 Ft-ot fizettem, de a kártya nem volt a pénztárcámban, persze hazaérve megtaláltam a zsebemben :)

Írtam nekik egy e-mailt a blokk másolattal és jóváírták.

Egy próbát megér.

2012. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tartozik teljesen a kérdéshez, de hátha hasznos tipp: én általában nem odaadni felejtem el a kártyám (mert mindig rákérdeznek),hanem sokszor nincs nálam (otthon marad,másik pénztárcában van,stb.). Ilyenkor segít,ha van nálad egy előző blokk egy olyan dm-es vásárlásodról,amelyiknél odaadtad a kártyád, a blokkra rákerül ugyanis a kártyaszám.Így olyankor is jóvá tudod íratni még a helyszínen a pontjaid, ha nincs ott a pontgyűjtő kártyád.(Régi blokk meg nálam mindig akad a táskám/zsebem mélyén)
2012. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha elvesztetted a kártyád legyártják neked újra, a pontjaid is megmaradnak. Hívd fel az active beauty központot!
2012. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi moira, fel is hívtam és 5 héten belül kiküldik az új kártyát (a pontjaim is megmaradtak szerencsére).
2012. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!