Szülés utáni szex?

Figyelt kérdés
Szülés óta egyáltalán nem kívánom a szexet van valakinek hasonló?Annyi még hogy 6 hónapja szültem és még szoptatok,lehet hogy a hormonok vagy mitől lehet?Már nagyon idegesít a dolog!!
2012. jan. 31. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hormonok miatt van, de sokan vannak sajnos így még sokkal később is. Én 16 hónapja szültem és a hátam közepére sem kívánom. Pedig 4hós kora óta nem szoptatok :(
2012. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, és mostmár jobb, mint valaha.

Tudod mi a titka? El kell kezdeni és közben megjön a kedv is.

Hát igen, az első pár alkalmat eléggé erőltettem, de csak úgy fog működni újra, ha csinálod.

2012. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 7 hónapos múlt, szintén szopiztatom, és a szex sajnos nekem sem igazán van kedvemre... kimondani is szégyellem, de utoljára újévkor voltunk együtt a párommal :( Részben nem is kívánom, másrészt meg nagyon energiám sincs rá, kislányom későn alszik el, utána még ezer dolgot csinálok, mire befejezem a napot, na és akkor már pont nincs energiám szexi feleséggé változni sajnos :( Pedig mikor együtt vagyunk nagyon jó, szóval nem az a gond , hogy fájna, vagy ilyesmi.
2012. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

9 hónapja szültem és semmi kedvem hozzá!Nagyon szégyenlem magam már az állandó kibúvók miatt,sőt félek is,hogy nem lesz jó vége így ennek!Eddig megértő volt a férjem de látom már,hogy fogy a türelme...


5 hónapja nem szoptatok szóval arra sem foghatom már...

2012. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem volt hozzá, aztán visszajött a kedv. Gondolj a párodra, és neki akarj jót! Mást nem tehetsz!
2012. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik azt mondták, ha nem is kívánod, vedd rá magad, és meglátod, újra élvezni fogod. Volt itt nemrég egy hasonló topik, ahol engem jól lepontoztak, mert ezt írtam, de akkor is ez a véleményem.

Meg azt, hogy egy egészséges férfitól nem lehet elvárni, hogy hónapokat várjon, míg megjön a felesége kedve, no meg ő a gyereked apja, és ha arra „jó volt”, hogy gyereket csináljon, akkor utána is foglalkozni kell vele.

Szempont lehet még, hogy minél tovább halogatja az ember, annál kevésbé érzi magát nőnek, pedig attól még, hogy valaki anya, nem szabad, hogy a „nőségét” elveszítse.

2012. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak!
2012. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A férjem nem is szenved hiányt mert mindent meg adok neki mert én se várom el hogy hónapokat éhezzen ezzel nincs is gond hanem az a gond hogy rohadtul nincs kedvem egyfolytában azon jár az agyam közben hogy jaj haladjunk már mikor lesz már vége!!És nem csinál semmit rosszul mer mindent úgy csinál mint a szülés előtt és akkor tökéletes volt!4
2012. jan. 31. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szülés után sok minden megváltozik belsőleg/külsőleg. Nekem pl teljesen más póz, és ritmus jött be, mint régen.
2012. febr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én is így voltam az elején :))
2012. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!