Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért öltöztetik a lányos...

Miért öltöztetik a lányos szülök talpig rózsaszínbe a kislányokat? Miért döbbenek meg az emberek, ha valaki nem teszi ugyan ezt?

Figyelt kérdés
Pár hetem van már csak hátra a kislányom születéséig és a legtöbb ismerősöm, barátom megdöbben azon, hogy én nem szeretném rózsaszínbe öltöztetni majd a kislányomat. Ráadásul megdöbbentek azon, hogy sok más szín mellett még kék ruhadarabokat is vettem neki.
2012. jan. 31. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem csúnya a talpig rózsaszín, ha mondjuk van rajta mellény, hosszú ujjú body, szoknya és harisnya is, és mind a 4 cucc 4 külön árnyalat. Ez rémes :) jó a rózsaszín, mondjuk barna nadrág, rózsaszín body, vagy más ilyesmi összeállítás. Vagy ha szettről van szó, és minden darabja ugyanolyan szín és minta, az is tök szép, bármilyen színű.
2012. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!