Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Chicco kengurut?

Figyelt kérdés
Teszveszen licitáltam és nem küldték a használati útmutatót. Ez a "régebbi" fajta, nem a 2008as modell. Igazából úgy érdekelne, amikor kifelé néz a baba. A neten egy dobozon úgy láttam, hogy a belső rész kifelé van hajtva. Viszont mindig úgy eláll tőlem a babám, mintha állandóan ki akarna esni. Pedig már teljesen behúztam azt a részt a combjánál-derekánál. Ami a felirat alatt van a bebújtatós részen, azt ugye ki kell venii, amikor előre néz a baba, és amikor felém, csak akkor kell használni? Hogyan kössem fel, hogy ne dőljön annyira előre?
2009. máj. 31. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell kivenni a bebujtatós részt, hanem azt is ki kell hajtani. Leírom pontosan.

HÁTTAL A MAMÁNAK POZÍCIÓ:

1. Távolítsa el a rögzített hátrészt kicsúsztatva azt a hordozó alján, és oldja ki az előkét.

2. Vesse át a hordozó párnázott hevedereit a vállán, és keresztezze azokat a hátán.

3.Csatolja be a hevedereket a hordozó oldalán található csatokba.

4. A hevederek végének meghúzásával állíthatja be a kívánt hosszúságot, amíg rásímulnak a vállra.

5.Helyezze bele a babát a hordozóba, önnek háttal.

Fordítsa át a párnázott hevedereket 180 fokkal és a hátrész felső részét tekerje kifelé (ott van a felirat). Csatolja be a hevedereket, és állítsa be a kívánt méretre.

2009. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. jún. 1. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!