Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, ha egy anya...

Mit szólsz ahhoz, ha egy anya soha nem szokott játszani a gyereké (i) vel?

Figyelt kérdés
Én ezt el se tudnám képzelni...de én több ilyen anyát is ismerek, aki szégyenkezve ugyan, de bevallotta, hogy nem szokott játszani a gyerekeivel.
2012. febr. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám ki, hiszen az, ha a gyermekeddel játszol csak ügyesíti a babát és nem érzi azt, hogy nem törődnek vele.

Én nem tudnám elképzelni a napjainkat minimum 2 óra játék nélkül. Mi amúgy egész nap játszunk. :)

2012. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan barátnőm, aki bevallotta, hogy ő sose tudott leülni játszani a gyerekkel. Valahogy ő nem tud átmenni "gyerekbe".

Én is szoktam vele játszani, labdázunk, építőkockázunk stb., de a nagy partner a játékban apa. Valahogy tőle gyorsabban, többet tanul, mint tőlem. Ő szinte órákig képes ülni a szőnyegen és játszani, amíg én egy idő után nézem, hogy ezt és ezt is meg kell még csinálnom....

2012. febr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát....nehezen tudom elképzelni.

Valahogyan csak foglalkozik vele, nem?

2012. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Van ilyen. Ismerek én is ilyen anyukát, inkább beadta bölcsibe, mondván, ott majd foglalkoznak vele, ő neki nincs ehhez idegrendszere, de tudja, hogy a gyereknek meg szüksége lenne a foglalkozásra. Meg a páromat tudom még felhozni példaként, ő sem tud játszani a gyerekkel sem kirakóval, sem mással, viszont dobálgatja, birkóznak, leviszi a játszóra szívesen, de szerepjátékozni pl. biztos nem tudna. Azt mondja fárasztja.
2012. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Az en 30 eves baratnomnek 3 gyereke van. Allandoan panaszkodik h rosszak a gyerekek, delutanonkent be vannak zarva a gyerekszobaba, amig o sorozatokat nez, soha egy percet sem jatszik veluk, merthat nincs ra ideje...
2012. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!