Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt foglalkoztok az 5...

Mennyi időt foglalkoztok az 5 hós babával? Én elég sokat hagyom 1edül a földön játszani, jól el is van. Vagy igy rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Jó neked!
2009. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi....
2009. febr. 27. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így csinálom 3és fél hósak vagyunk
2009. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

DEHOGYIS!!! NEM vagy rossz anya!! Nagyon jó anya vagy és van egy jó gyereked, akinek nem kell állandóan fogni a kezét.

Az én kislányom is tök jól eljátszik a játszószőnyegen egyedül.

Sztm örülj neki, hogy ilyen jól elvan.

Nem attól jó anya vk, hogy egyfolytában fogja a gyereket, meg 1 percre se hagyja egyedül.

Nekem is, ha nem alszik a játszószőnyegen játszik, addig van időm pl. vasalni. De mnden nap van 1 óra, amit csak vele töltök, akkor játszunk együtt.


Boldog babázást!

5 hós kislány anyukája

2009. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálom minél többet egyedül hagyni, hogy megszokja már most, az egyedül játszást. Illetve azért is, hogy próbálgassa magát, mit tud. Jobban ösztönzi a mozgás megtanulására szerintem, ha egyedül van, és ő maga néz ki valami játékot magának és próbálja megkaparintani, mintha valamit éppen mindig a kezébe adok. Mikor már unatkozik, nálunk nyöszörgéssel jelzi, akkor odamegyek hozzá. Ölben minimálisat tartom csak. ha nem a földön játszik, játszunk, akkor beültetem az autósülésben, és viszem magammal. Fürdőszobába, ide oda, ahol éppen dolgom van. Szereti nézni, hogy teszek veszek, közben dudolok neki, meg ilyenek!
2009. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! NEM vagy rossz anya. Én is ezt csinálom, 4,5 hós a fiam.
2009. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, sztem jól csinálod!!

Én az elejétől direkt hagytam a fiamat egyedül lenni, mert eleinte még jó, mert elég sokat alszanak, de egy idő után roppant fárasztó ha egésznap szórakoztatni kell, mert nem tanult meg egyedül lenni.

Én a barátnőim gyerkőcein látom, sok olyan van, akit egy pillanatra se lehet egyedül hagyni, mindig igényli a társaságot.

Nem azt mondom, hogy az én utam az üdvözítő, de nekem másfél éves most a kisfiam, mosolygós, barátságos, kedves baba, kölcsönösen hagyjuk egymást élni:)

Persze ez annyit jelent hogy én mosok főzök takarítok stb. és közben ő abszolut jól elfoglalja magát.

Ehhez mondjuk az kellett, hogy minden veszélyes dolgot teljesen elzárjak, és akkor ő egész nap szabadon felfedezhet a lakásban:)

Természetesen az alvása után illetve fürcsi előtt, fürdés közben 100%-ig csak vele vagyunk:)

2009. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, h feltetted ezt a kérdést! Én nem mertem. Állandóan bűntudat gyötör, mert az én kislányom is sokszor hagyom, hadd játsszon egyedül. És rettenetesen szégyelltem magam-eddig. Örülök, h mások is csinálják így. Tudod, a férjem sajnos nem segít sokat, így mindent magam kell megcsinálnom. Még annyi segítségem sincs, h vigyázzanak rá, amíg legalább kimosom a kisruháit, vagy felmosok, stb...A házunk kicsi, ezért minden hallatszik, ha alszik, és így akkor kell végeznem a munkám, amikor ébren van a kislány. Emiatt sokat vagyok kénytelen önállóan hagyni játszani a babám. Szóval én emiatt hagyom magára olykor.

Na nem ragozom, jó, h mások véleményét is megismerhettem végre! :)

féléves kislány anyukája

2009. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira köszi a válaszokat!Totál megnyugodtam,és sokkal jobban érzem magam.Tulajdonképpen akkor örülünk,nem???:)))
2009. febr. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!