Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék venni ajándéka a...

Szeretnék venni ajándéka a keresztlányomnak egy nike vagy adidas melegítőt (80-86os méretben). Tudtok a brendonon kívül üzletet ahol lehet ilyen kicsi méretben is venni?

Figyelt kérdés
Ha tudtok webshop címet mondani az is jó lenne!Előre is köszönök minden választ!
2010. júl. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is 86-os méretben kerestünk melegítőt, és csak a Brendonban kaptunk. Volt még az Intersportban is, de nekem az nagyon nem tetszett.
2010. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én anno márkaboltban kaptam... szerintem most is van.
2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sok márkaboltban is árulnak gyerek és bébi méretet. Én 74-es adidas együttest vettem a lányomnak. De a nike-ban is van. Én Egerben vettem a plázában, de gondolom minden nagyobb városban van márkabolt. Telefonon is biztosan megmondják, hogy van e.
2010. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem Intersportban Adidas melegítőt. Akkor akciós is volt.
2010. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor én is megnézem az intersportban és márkaboltokban is!
2010. júl. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!