Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nek-tek tetszik a Marietta,...

Nek-tek tetszik a Marietta, mint név?

Figyelt kérdés
A férjem anyukáját Mariettának hívják, és szeretné ha a születendő lányunkat is így hívnák. Nektek tetszik? Egyáltalán hogyan lehet becézni, nem a marira és a többire gondolok?
2009. jún. 2. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés név van ami nekem nem tetszik és ez nincs köztük:)

Nagyon szép név,2 ismerősömet is így hívják:)

Szép dolog amúgy az anyukájáról elnevezni,de ha neked nem tetszene akkor 2. névnek tegyétek be:)

2009. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem semleges, nem adnám a lányomnak, de abszolut nem csúnya név!
2009. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt kolléganőm Marietta. Majának becézi mindenki. És a gyermekorvosunkat is így hívják, őt Doktornéninek szólítjuk. :-)

Szerintem nagyon szép név!

2009. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általánosban volt egy nagyon jó barátnőm, aki Marietta volt, Marcsi volt a beceneve.

Nekem nincs bajom ezzel a névvel.

De szerintem inkább olyan nevet adjatok a babátoknak, ami NEKTEK tetszik és nem ami az anyósodnak.

(most nem az anyósok ellen beszélek, elnézést, hanem általában a névadásba-beleszólók ellen)

2009. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így,h Marietta különleges...de biztos,h Marinak,Marcsinak fogják becézni,az meg tucat.Én személy szerint nem adnám az anyósom nevét a gyerekemnek.Ráadásul nem te,hanem ő szeretné...brrrr,nekem ez ellenszenves!
2009. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név! Én 3 Mariettát is ismerek, de mindegyiket így is szólítják, nem becézik. ha nem olvasom a hozzászólásokat, nekem eszembe sem jut, hogy Mari lenne, vagy egyéb becézés...
2009. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kissé vénasszonyos :S Még a Marcsi is. Mondjuk a Marika már a vég. Nem is lehet neki jó becenevet se adni. Én nem örülnék neki, ha engem így hívnának!
2009. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik a név, engem is Mariettának hívnak. Majának vagy Majusnak becéznek.
2010. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!