Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek és hová fordulhato...

Mit tehetek és hová fordulhatok, ha egyedül maradok két pici gyerekkel és nincs hová mennünk?

Figyelt kérdés
A párommal szakítani fogunk, de azt mondta ezek után a lakást elbukjuk. Azt mondta, hogy nem lesz hajlandó kivenni a részét a gyereknevelésben sem, így nem tudom hogyan fogok dolgozni. Eddig megoldottuk, ezek után nem tudom. Másik munkahely kizárt, de itt reggel 6-tól este 8-ig kell dolgozni. Igaz csak havi 8napot. Nem tudom mit tegyek. Ha tényleg kitesz minket akkor nem tudom hová megyek velük. Nagyon tanácstalan vagyok. Rettenetesen csalódtam benne, nem gondoltam volna hogy ilyen. Sajnos ezek szerint félreismertem.
2012. febr. 10. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:

kié a lakás?

NAGYSZÜLŐK?

2012. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyszülők. A lakást közösen vettük, de az ő nevére került, mert így könnyebb volt hitelt intézni.
2012. febr. 10. 07:47
 3/10 anonim ***** válasza:
de már a házasság alatt vettétek? hitelre?
2012. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyunk házasok, csak együtt élünk
2012. febr. 10. 07:51
 5/10 anonim ***** válasza:

a francba! akkor jogilag övé a lakás, igaz?

de csak nem tesz ki az utcára agyerekekkel?

én sürgősen ügyvédhez fordulnék!

2012. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon nehéz tanácsot adni,de butaság volt,csak az ő nevére íratni a házat.Így hiába adtál bele,most tényleg kirakhat az utcára.Ezek szerint elég mocsok egy párod van.Az ügyvéd az első, menj és kérdezz rá.Sehol nem szerepel a neved?Nagyon sajnállak.Ennyire szemét embert.Bocsi.E.
2012. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az élettársi kapcsolat is számít ilyenkor. Nézz utána. Sok erőt!
2012. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel valamelyik gyermekjóléti szolgálatot és kérd jogász segítségét a témában:

[link]


Vagy itt is vannak elérhetőségek területileg illetékes jogsegélyszolgálatokhoz: [link]


Azt gondolnám, hogy ha egy albérlőt nem lehet kitenni egy lakásból, ha gyereke születik, akkor a te esetedben nyilvánvalóan kell lennie más megoldásnak.

2012. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt pedig a családsegítő központok elérhetőségei vannak:

[link]


Bár nem tudom, budapesti vagy-e, de ha nem, akkor nyilván van a közeledben is valamilyen szervezetük.

2012. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az élettársi kapcsolat alatt szerzett vagyon is lehet közös, csak bizonyítani kell, mennyit adtál be, szemben a házastársival ahol alapból 50-50nek vélelmezik max lehet ellenbizonyítani. (gondolom valami kivonatból, bankszámlából stb csak látható, hogy az adésvételnél kivetted a pénzed, eladtál előtte valamit, ajándék pénz stb). Ügyvédhez mindenképp menj el de előtte hívd a gyámügyet
2012. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!