Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket a szülői...

Vállalnátok gyereket a szülői házban?

Figyelt kérdés

Dolgozunk mindketten de sajnos, ha arra várunk, hogy saját lakoshoz jussunk, még 10 év múlva se vállalhatnánk gyereket...


A szüleim elváltak, így jelenleg csak anyukámmal élünk együtt, plusz néha hétvégén hazalátogat a testvérem, szóval inkább anyával kellene alkalmazkodni.


Idővel betudnánk építeni a tetőteret is akár, így lehetne egy külön szféra majd.


Esetleg írnátok tapasztalatokat, meglátásokat, véleményeket ezzel kapcsolatban?


2012. febr. 11. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem. De én azt sem értem,az albérlettel mi baja van az embereknek. állitolag ablakon kidobott pénz,szerintem meg ugyanott vagy ha 20 évig fizeted a saját 30 néygzetméteres lyukad után a hitelt,aztán mire 40 -50 leszel lesz is egy saját lakásod. Addigra a gyerekek is flenőnek..

Albiban a saját uram vagyok,a szüleimmel nagyon jó a viszonyom,de nem élnék gyerekestül együtt velük,kell a privát szféra. Mobilisak vagyunk,ami szerintem fontos.És nem kell félni,hogy elviszik a tetőt a fejünk felől a bedőlt hitel miatt,sok ismerősöm járt igy az utóbbi 1-2 évben,pont azok akik a legjobban megszóltak,hogy nem "saját lakásba" szülök gyereket .

2012. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk való igaz, hogy az albérlet nem ördögtől való... Én kettőt szültem albiba, most ez a harmadik babó már sajátba érkezik. Nem akartunk hitelt, pláne nem úgy, hogy még 20 év múlva is nyögjük.

Végül egy minimális, forint alapút vettünk fel, jóval kevesebbet fizetünk, mint az albérletért anno és jó eséllyel 1-2 éven belül teljesen ki is fizetjük. Ennél többet nem mertünk volna bevállalni.

2012. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi anyósomékkal lakunk, közös udvar, külön ház, de majd a tetőteret fogjuk beépíteni, teljesen különállóra. Nincs gond. Nem vagyunk rosszban, de jóban sem. Megmondtuk nekik mik a határok ennyi. Alkalmazkodunk, mert kell. Egyébként nagyon jó így, mert nem kell sem hitelt fizetnünk, sem albérlete, rengeteg pénzt megspórolunk, amiből inkább elmegyünk nyaralni. :)

Ha jóban vagy anyukáddal, akkor miért ne?! Párod mit szól hozzá? Meg persze anyukáddal is meg kellene beszélni.

2012. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!