Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok ezen esetben csinálni?

Mit tudok ezen esetben csinálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy GYED-en vagyok. Tavaly dec. 27-én járt le a TGYÁS-om és 28-án már GYED-et kaptam. Tehát jár a kompenzáció részemre.

Ahogy kijött a nyomtatvány megkérdeztem a fő munkaügyet nálunk, hogy kitöltsem -e az OEP honlapján lévő "kérvényt", amit akkori szerdai napon felraktak vagy most mi a helyzet?!


Erre azt a választ kaptam, hogy még nem jártak ennek utána, türelmet kérnek.

Ma felhívtam őket és közölték, hogy még semmi hír nincs róla.

Viszont ha tetszik, ha nem .. bármilyen furcsa is, mi is pénzből élünk. Örülnék neki, ha végre megkapnám visszamenőleg (januárit) és a mostanit is majd (februárit) a GYED-emmel együtt.


Ilyenkor mit lehet csinálni, ha a munkáltatóm ezt lese sz@rja konkrétan?!

Postán az OEPtől semmilyen papírt nem kaptam még. Nem küldtek nekem nyomtatványt.


Köszi a segítséget!


2012. febr. 14. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Akinek a munkahelye tb kifizetőhely,szerintem nem is kap az oep-től nyomtatványt.Én is kinyomtattam,kitöltöttem,leadtam a munkahelyemen,de úgy néztek rám mint a hülyére,ők nem igazán tudják hogy van ez,de hagyjam ott a papírt,majd lesz valami.Hát igen,neki lehet hogy mindegy,de én 55 ezer helyett 45 ezret kaptam,hát nekem nagyon nem mindegy sajnos.Remélem azért a következő gyedig kitalálnak valamit.

Szerintem nekünk nem is nagyon foglalkozna az oep az ügyünkkel.

2012. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!