Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan menthetném meg a...

Hogyan menthetném meg a házasságunkat? A férjem már többször a fejemhez vágta, hogy tönkretettük az életét, mióta megszületett az első gyerekünk.

Figyelt kérdés
Pedig jól élhetnénk, nincsenek anyagi és egészségügyi problémáink, de a férjemnek már nagyon elege van belőlünk, holott alig van itthon. Azt mondja, hogy több szabadságra és pihenésre lenne szüksége, de mindig mehet mindenhova, ahová akar és itthon sem kell semmit csinálnia, csak a nagyobbik gyereket reggelente elvinni az óvodába. Teljesen tanácstalan vagyok. Van ötletetek?
2012. febr. 16. 15:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

segíteni sajnos nem tudok:((((

Nekünk egy gyerek van,de mióta megszületett minden sz@r.Semmi nem jó neki.Unja hallgatni ,ha sír,ha nyűgös.Azt érzem,hogy utálja ezt a családos életet.Lehet nem jó embernek szültem:(((???

2012. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idős a gyermeked? Nálunk is ez van. Sz@ranya vagyok, minden sz@r, mindent un, utál. Szerintem kicsit depressziós is.
2012. febr. 16. 15:19
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Èn azt gondolom ha ö így gondolkodik akkor nem akarja se a gyereket se téged. Lehet eleve a gyerek vállalás is egyoldalu volt, és ö csa bele ment mert egy gyerek jól mutat, most mikor a felelöség itt van és nyüszít a gyerek akár napokon keresztül akkor már nem kell neki.


Most erre mit mondjak, hogy kutyából nem lesz szalonna, és akármit is csinálhatsz nem fogja magát jólérezni az apa szerepben neki ez kín. ha téged sem szeret eléggé hogy ezt kibírja akkor hát menjen, és találj olyan embert aki képes apa lenni.


Nekem a férjem nagyon akarta a gyereket, és habár ö sem csinál semmit, de soha nem mondana ilyet, és azért ha kérem segít és szivesen bevállal pár napos nem alvás után ö is éjszakázást a gyerekkel és egyáltalán nem nyüszít érte. szerintem ez a normál. nem szivesen viszi egyedül pl sétálni, de szivesen bepelenkázza, vagy leül vele játszani. és bizony ha apa szigor kell ö ott terem, de képes dicsérni is.

2012. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Az én férjem másnap miután hazahoztuk a babánkat azt mondta, hogy vége van az életének, meg hogy mennyire meg fog változni az élete. Milyen jó volt itthon egyedül, amíg a kórházban voltunk. Meg, hogy nem tudta kiélni magát. Tervezett babáról van szó, akit ugyanúgy akart, mint én.

Hozzáteszem az én életem 98%-ban megváltozott, amíg az övé mondjuk 20%-ban. A fürdetésbe segít, meg néha ő büfizteti, este fél 8-ra jár haza, s ha akar el is mehet akárhová.

2012. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már többször megbeszéltük a dogokat, de semmi nem változik. Már én is ott tartok, hogy így semmi értelem együtt lenni, csak hát a gyerekek miatt. Mivel ők szeretik az apjukat és ragaszkodnak hozzá. Elvileg ő is akarta a gyerkeket.
2012. febr. 16. 15:29
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Milyen a szexuális életetek?
2012. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Heti 1, max. 2 szex. Persze már nem olyan tüzes a dolog, mint 10 évvel ezelőtt...
2012. febr. 16. 15:35
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi idősek a gyerekeitek?

Sajnálom, hogy a párotok így fogja fel, és ilyeneket vág a fejetekhez. Sajnos segíteni nem tudok.


Az első gyermekünket én akartam jobban, ő fiút szeretett volna, sokszor hangoztatta is amíg terhes voltam, de amióta a lányunk megszületett, teljesen megváltozott, imádják egymást. Persze a fürdetés, pelenkázás, etetés az én reszortom, de sétálni elviszi és játszani szívesen játszik vele. Ha megkérem másban is besegít, bevásárol pl.

2012. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
3 és 1 évesek.
2012. febr. 16. 15:40
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

És amikor átbeszéltétek a dolgokat, ő olyankor mit mondott, mivel tudnátok változtatni ezen a helyzeten?

Bár a hozzáállása csak rajta múlik, de te mit tehetnél ezért? Mit mond erre?


Nagyon sajnálom, hogy ez van veletek. Azok a drága gyermekek. Az apa és az anya is szülő, dehát mégsem egyformán. Ilyenkor látszik. :(

2012. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!