Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen különbségeket tapasztal...

Milyen különbségeket tapasztaltatok az első gátmetszés előtti és a gátmetszés utáni sex között?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mekkora változást éreznek azok akiknek már volt gátmetszése a sexszel kapcsolatban. Milyen volt a sex szülés vagyis a gátmetszés előtt illetve a szülés után amikor már egy összeöltött vágás is ott van a vagina mellett?
2012. febr. 16. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat hétig ugye nem lehet, addigra begyógyul. Nekem nem is látszik a vágás, pedig a vágás mellett több felé még repedtem is, de az sem. Nekem jobb lett utána, mert előtte valahogy túl szűk volt és időnként fájt az együttlét, de azóta valami fantasztikus.
2012. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
abszolút semmit.
2012. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

előtte nagyon jó volt, de amikor volt a gátmetszés utána nem szeretkezhettünk amig be nem gyógyult. az első alkalomkor és még utána is egy ideig feszült a seb, olyan érzés volt mintha smirgli papírral dörzsölnék. nagyon kellemetlen volt.

2012. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!