Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan drágák az üveges...

Miért olyan drágák az üveges babaételek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell fizetni, hogy készen eléd van rakva, semmit sem kell érte tenned!
2012. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
mert van rá kereslet, ha nem tudnák ennyiért eladni, lejjebb menne az ára
2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Mert nagyon sok emberrel képesek elhitetni, hogy ez a legjobb és legegészségesebb étele a kicsiknek.Hát nem tudom, de én pl nem sajnálom a sütőtökkel a munkát, és sokkal jobb mint az üveges.Egy üveges bébikajás sütőtök majdnem egy árban van egy egész sütőtökkel,és azért 6-7 adagot simán le tudok fagyasztani előre...Na mindegy.Nekem az üveges bébikaja, egy kutya a kis agyamban a konzerv kajákkal.Sokkal olcsóbb és egészségesebb szerintem a saját étel, főleg mert nekem fontos volt, hogy a lányom azt szokja meg.
2012. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Köszönjük 3. szuperanyuka :).

Ha figyeled az akciókat, olcsóbban is meg lehet kapni sokfélét, általában olyankor szoktam venni pár üveggel azokból, amiket szeret a bébi.

Azért pedig nem kell senkit leszólni, mert nem tud vagy nem akar, esetleg nincs is lehetősége mindig a konyhában pepecselni.

2012. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szerintem is egészségesebb az amit én főzők.DE nem mindig olyat csinálok amit ő is ehet,vagy egyszerűen nem volt időm főzni,esetleg megyünk valahova,vagy valaki vigyáz rá és ilyenkor egyszerűbb ha csak előkapom. de elképesztő milyen ára van! ugyhogy tényleg csak ritkán veszek!
2012. febr. 16. 17:55
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Tudjátok én megkérdeztem több orvost, a gyerekorvosunkat és mindegyik szerint az üveges babakaja a legegészségesebb.

Úgy van elkészítve, hogy tökéletes és nagy tévedés, hogy konzerv, mű kajának minősülne.

Ez van, orvosok szerint tökéletes.

2012. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon drágák ahhoz képest,hogy 1-2 evésre megeszik a babák!


De ez van. Néha ha tudsz főzni a kicsinek,az jó! De pl az almát magad is le tudod reszelni a kicsinek,az nem sok idő. Az enyémek szerették a simán reszelt almát,körtét,kis darált keksszel. Az hamar megvan! De gyorsan megfő az alma,krumpli- variáció is! Én azt szoktam,hogy megfőzöm pl a húslevest,só meg minden más fűszer nélkül- amikor már eheti a kicsi a csirke húst- és abból szedek ki zöldségeket,húst,azt turmixolom,így nem kell külön főzni! :-)

Ezt nyugodtan eheti,a többit ráérek fűszerezni utólag is!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

Mond csak kedves kit szóltam le?Leírtam a véleményem!

De tudod mit, akkor most leszólok minden anyát, aki nem képes főzni a gyerekének!Minek szül az ilyen gyereket?Persze mert majd úgy is mindig étterembe járnak, és jó lesz majd neki a mekis kaja is!Hát akkor igazán elsüllyedhetnek, hogy ennyit nem tudnak megtenni a gyerekükért, hogy saját étellel etessék, hanem azt az előre gyártott sz.art adják nekik sokkal drágábban.Ami állítólag a legjobb...peersze, annak akinek a zsebébe megy a pénz, mert vannak akiket meg lehet etetni a hülyeséggel, de engem nem!

Na most pontozzál...most már minden okod meg van rá!

Ja és nincs időd főzni???Tényleg rengeteg idő megpucolni 1 répát és 1 krumplit és feltenni főni...nekem is elviszi az egész napomat...

2012. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

ÚÚÚgy, de úúúgy irnék vmit az utolsó hozzászólásra, de azért is megállom! :)


Szóval a szigorú minőség ellenőrzés, válogatott alapanyagok, elkészítés, csomagolás, szállítás, raktározás... Minden drága, amivel már csak annyi a dolgunk, hogy kibontsuk. Az meg különösen jellemző a kismama és bébi meg gyerekcuccokra, hogy már-már pofátlanul sok pénzt elkérnek bármiért, mert úgyis megveszed a gyereknek, ha szükség van rá.

2012. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is főzök minden nap, vagy másnap frisset a gyerekemnek, de az is előfordul,hogy üvegeset kap, de csak akkor, ha nagyon sietünk valahova, és már nincs időm elkészíteni, havi kb 2*. Lehet, hogy szigorúan ellenőrzik, meg hú de marha jó alapanyagokból készülnek, de ha megkóstoljátok, mindegyiknek megvan ugyan az a fura útó íze. Mégiscsak "mű" kaja számomra. És nem azért, mert szuperanyu vagyok, hanem mert így látom jónak!
2012. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!