Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám időben összehozni...

Hogy tudnám időben összehozni a munkahelykeresést, bőlcsödébe járatást szoktatást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy új munkahelyet kell jövőre keresnem,de szeptembertől menne bölcsibe a pici,közben vajon találok-e úgy munkát,mert ugye ha nincs munkahely nem mehet bölibe se.

Szval nem aggódtok ezen,hogy oldjátok meg,?


2009. jún. 4. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, csak már idén, októbertől kell dolgoznom, 6 hós lesz akkor a baba, úgyhogy fel sem vették bölcsibe... Nagyikkal és családi napközivel fogjuk megoldani a bölcsi helyett, csak remélni merem, hogy lesz rá pénzünk, mivel most férjem (is) munkát keres, és az én szülési szabimból és utána szabis pénzemből élünk... Mindketten jó végzettséggel és nyelvtudással rendelkezünk, igy egyelőre még nem keseredtem el, hogy mi lesz, ha nem találunk munkát, de minden nap eszembe jut. Mondjuk takaritani, angolt tanitani (tanár vagyok) akkor is lehet, csak kevés lesz lakáshitelestül, egyebestül.. Úgyhogy fel a fejjel, pozitiv gondolkodás. Győzd meg magad, hogy mennie kell, légy nyitott mindenre.
2009. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jövőre lesz esedékes a dolog és én is elég sokat aggódok miatta. Úgy tervezem, jövő nyár elején kezdek el aktívan állást keresni, remélem így legkésőbb 2011 elejére összejön valami. Úgy szeretnék majd megállapodni a leendő munkaadómmal, hogy kb ekkor kelljen munkába állnom, és így ősszel beszoktathatom a kicsit a bölibe. A sors fintora az lenne, ha mindjárt felajánlanák az évszázad állását, azonnali kezdéssel... Azon is sokat agyalok, hogy a jelenlegi munkahelyemmel hogyan rendezzem a felmondást, hogyan időzítsek. Nem akarok inkorrekt lenni, de azt sem szeretném, hogy bejelentem, nem megyek vissza, azután nem találok mást és mégis maradnom kell. Ezek után képzelem, hogyan állnának hozzám... Ezt ti hogyan oldjátok majd meg?
2009. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!