Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Repülhetek egyedül a másfél-...

Repülhetek egyedül a másfél- és két és fél éves gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

Azt írják a légitársaság honlapján, hogy minden egyes csecsemőhöz kell egy felnőtt (mert nem kap külön ülést, a felnőtt ölében kell ülnie). A kicsi (2 év alatt) csecsemőnek számít.

A "nagy"-ról azt írják, hogy nem utazhat kísérő nélkül. De neki már van külön ülése, tehát lehetek-e én a kísérője, miközben a kishúga az ölemben ül? Vagy két ekkora gyereket csak két felnőttel engednek fel a gépre?

Azt most ne vitassuk, elbírok-e egyedül a két törpével!

WizzAir-ről van szó, egyébként konkrétan, de szerintem a szabályozás a többi fapadosnál is ugyanaz lehet.


2012. febr. 17. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem hiszem, h ne repulhetnel, de konkret valaszt nem tudok. Sokat repulok es lattam sok anyukat 2 kicsivel, mondjuk 2es fel evessel es pici babaval. A nagy gyerekednek mar kulon helye lesz, ot bekotod oda, a pici az oledben. Wizzair oldalan olvastad, h kulon kisero kell gyerekenkent?
2012. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utazhatsz így.

A kísérö azt jelenti hogy ennyi idös gyerekeket nem lehet feladni csak úgy gépre. (pl 8 évest simán feladhatsz akire oda figyelnek és személytöl személyig viszik, de nem kell hogy külön kíséröje legyen)


Elbírsz szerintem velük, én már rengeteget repültem a lányommal 3 hós kora óta, de szerintem egy 2,5 éves már nagy és egyszerübb vele. esetleg tegyél hámot rájuk ha nagyon futkározosok.

2012. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, én is valahogy így gondoltam. Nem vagyok benne, hogy a wizzair honlapján olvastam, hogy minden csecsemőhöz kell egy felnőtt, lehet, hogy másik fapadosnál. Azt viszont a wizzairnél olvastam, hogy 14 (!!) év alatt nem utazhat a gyerek kísérő nélkül. Na de mindenesetre szerintem is mehetek egyedül a két gyerekkel.
2012. febr. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!