Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rezgős, zenélős pihenőszéket...

Rezgős, zenélős pihenőszéket érdemes venni? Vagy ez is csak amolyan "szülőhülyítő"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Az én kisfiam nagyon szerette. Borzasztó hasfájós baba volt, és a rezgőszékben megnyugodott, és el is aludt benne. 15 kg-ig volt jó, ki is használtuk. Mikor nagyobb lett, reggelente beleült, és ott itta a kakaóját mindig :) Sajnos kinőtte már, de jó áron el is tudtuk adni. Én csak ajánlani tudom, de biztos lesz pro és kontra vélemény is :)
2012. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk kölcsön, szerintem nem rossz, volt egy pár negyed szabad órám, e nélkül nem lett volna, sokszor ebben is elszunyált amikor picike volt.
2012. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, ez babafüggő. Az én kislányomat egyáltalán nem érdekli a rezgő funkció, sosem használjuk, viszont nagyon jól elvan a pihenőszékben 3 hónapos kora óta, és a játékakasztóra feltett játékokkal játszik fél- vagy egy órán át. Arra figyeltünk, hogy ne olyat vegyünk, ami 9 kilóig jó, (már 8 hónaposan elértük ezt a határt), így sokáig jó lesz még. Szóval nekünk bejött, de nem a rezgő funkció miatt.
2012. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sima van, szereti a lányom. Vasalás közben, főzés közben szépen elvan benne.
2012. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem hogy szülőhülyítő újabb kütyü...amíg meg nem született a harmadik babám aki extra hasfájós volt. Mivel mellette volt a két nagyobbam meg a háztartás stb. nem tudtam egész álló nap cipelni, egy megváltás volt a rezgő funkció. Beletettem és tökjól elaludt benne napközben sőt volt hogy éjjel is csak abban aludt sehogy máshogy.

Mondjuk mi csak 4 hónapos koráig tudtuk használni mert onnantól megtanult forogni és nem ült meg benne mindig feszengett, és ordított. Így azóta a "földön élünk" :)

2012. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zene nem érdekelte a lányom, de a rezgés jó volt. Ő is hasfájós volt, és ha rezgett alatta a szék, akkor tényleg jobban érezte magát.
2012. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasfájósság elleni gyógyír volt, nagyon szerette a fiam, kb. 4-5 hónapos koráig használtuk. Etetéshez kicsit tovább, még a hozzátápi elején. Utána már nem érdekelte, bár az etetőszékében is nehezen marad meg.
2012. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!