Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekeitek apukája, párotok...

Gyermekeitek apukája, párotok mikor megy el reggel dolgozni és mikor ér haza?

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok leírhatjátok a fizetését is.
2012. febr. 21. 18:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

28-as Válaszadó!


Akkor olvasd el még egyszer a válaszokat!!-mondjuk az enyémeket!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás Kedves 21-es Válaszadó!!


Én sem tudok beszélni a gyerekeim apjával,pedig Ő Budapesten van- mi nem. Most kezdjük majd magunkat össze szedni,egyikünk telefonján sincs della-illetve az Övén van annyi,hogy megcsörget napi 2x,jelezve,hogy jól van! Net elé nem tud ülni,mert havi 10ezret kell beosztania kajára,magának! - nagy segítség ehhez,hogy itthonról vitt utóbb is egy akó főtt kaját!


Nem vagy egyedül!!


Kitartás!!!

2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! Kitartok, mert muszáj, csak nagyon nehéz, hogy napokig nem tudunk róla semmit. Már számolom a napokat, holnaphoz 2 hétre este már itthon lesz. :) 1 hónapig, és újra megy vissza. :(

Nektek is kitartást kívánok!!!

Egy közhely a végére: Örülhetünk, hogy van munkahelyük!!!

2012. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Ma délután végre én is tudtam a Párommal "beszélni", 10-e után hazajön 1-2 napra!! :-) Annyira boldog vagyok!!

De soká lesz 10-e után...

2012. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Vállalkozó,így a maga ura.Általában 7-8 között indul,és (télen)4-5 körül,(nyáron)6 körül jön haza.Hétvégén csak sos esetben megy el,vagy ha új munkát néz.Fixe neki sincs,de kicsit sem panaszkodhatok,pláne a korábbi válaszoladókat olvasván.
2012. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Reggel fél 7-kor indul el és este 6 fél 7 körül ér haza.
2012. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Iszonyat olvasni,hogy milyen nevetséges összeget keresnek szegények ennyi munkával.Fel a fejjel csajok:((((
2012. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ti ezt, hogy tudjátok elviselni. Én megőrülnék attól, ha nem lenne itt velem a párom. Előfordul, úgy fél évente, hogy el kell mennie külföldre 2 éj/3 napra, de nekem az is maga a kín szenvedés, és persze neki is. Halljátok....nagyon kemények vagytok, minden elismerésem. :) Mi most kezdtük el a próbálkozást a babadologban, remélem hamar sikerülni fog. :) Párom 7:15-kor indul itthonról (8-ra megy dolgozni) és 5-negyed 6 fele ér haza. (fél 5-ig dolgozik, csak kicsit messzebb lakunk). A fizuja 490-500.000 FT nettó. Szerencsére ő nem dolgozik érte látástól-mikulásig, és hétvégén is mindig itthon van. Kitartást nektek! Remélem nem gond, hogy írtam, bár még nincs babánk.
2012. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

2 műszak és nem heti váltásban,hanem ahogy a főnöke fésüli a haját..... reggel 6-ra megy és este 7-re és haza.

Másik műszakban 17-remegy és reggel 7-re ér haza.

Vannak lazább ékkelek, van hogy hajnal 2kor mellém bújik:)

Fizu változó,mert teljesítménybért kap kb 200-250 havonta

2012. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm férje katona. Fél évig ott van kint (Irakban, Afganisztánban vagy mit tudom én hol, ahol a rendfenntartó erők vannak), fél évig pedig itthon. 4 kicsi gyerekük van és a barátnőm mellette egyetemre jár. Már két diplomát szerzett, mióta otthon van a gyerekekkel. Hogy csinálja? Oké, a nagymama segít, de akkor is. Nem tudom, hogy bírja.
2012. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!