Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen hagytad ott...

Mennyi idősen hagytad ott először a gyerekedet valakinél? (nagyszülő, rokon, barát. )

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3-4 hetesen, anyuéknál kb 4 órára.
2012. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy itthon volt, és ide jött az, aki vigyázott rá, úgy mar 7 honaposan is. De otthagyni egy évesen sikerült. De csak pár órára. Legközelebb majd egy fel napra megy mar.
2012. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 hónaposan volt anyukáméknál pár órát először. Onnantól többször ott mertem hagyni. Mindig csak pár óráról van szó, amíg bevásároltunk, vagy elintéztünk valamit.

Anyóséknál olyan 9-10 hónaposan hagytuk ott először szintén csak pár órára, velük azért ilyen "későn", mert ritkán látja őket (mert messze laknak), és az elején félt a babám náluk.

Most már bármennyit ellenne a nagyszülőkkel, vagy keresztszüleivel, vagy akár a barátnőimmel is. 16 hónapos.

2012. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

4 hetes volt és kb. két órára anyósnál.

Most két és fél hónapos, de hetente kétszer egy órát biztos valamelyik mamánál van,amíg elintézem a dolgaim!

2012. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kb két hónaposan anyukáméknál.

Azóta tudatosan ott hagyjuk néha két szopi között. Neki és nekem is szokni kell, hogy néha külön vagyunk. 5 hónapos most.

2012. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A 2. baba születésénél kb 6 órát vigyázott rá anyu estétől éjfélig - 1,5 óra alatt született meg a 2. babám.

Akkor volt 2 éves.

Se előtte, se azóta senkire nem hagytam, nem kíváncsiak a gyerekekre a nagyszülők, nem ovis, bébiszitter nincs.

1 éves és 3 éves gyerekek

2012. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,az megint más kérdés,hogy tudod-e.
2012. febr. 28. 14:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nalunk is az a baj, hogy nincsenek nagyszülők.
2012. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 hósan anyukámáknál, de az anyósómnál kizért hogy ott hagyjam, fogalma sincs a babákról
2012. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1-2 hónaposan pár órára, és 6 hónapos kortól több időre is (pl. eleinte 1 éjszaka, majd 2 stb.). Csakis nagyszülőknél (szüleim, anyósom) és a "jól bevált" bébiszitternél hagyjuk őket, más rokonnál, barátnál nem.
2012. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!