Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen hagytad ott...

Mennyi idősen hagytad ott először a gyerekedet valakinél? (nagyszülő, rokon, barát. )

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A nagy 6 hetesen maradt anyuval 2-3 órát a kicsi 1 hetesen, míg én varratszedésen voltam, mivel kicsit elhúzódott a dolog, így 4 órát volt anyuval. :))

Azóta is rendszeresen vigyáz rájuk anyukám. A kicsi most 1 éves, egy éjszakát már aludt ott, nem volt gond, úgyhogy most már mehet majd ő is hosszabb időre, a nagy 7 hónapos volt, mikor már ott is aludt, azóta már volt nyaralni, telelni stb, mikor 4-5 napra ott hagytunk, pedig 250 km-re laknak anyuék. Ő most 4 éves.

2012. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"3 hósan anyukámáknál, de az anyósómnál kizért hogy ott hagyjam, fogalma sincs a babákról"


Ezek szerint a férjed felnőtt emberként jött a világra vagy nagykorában fogadták örökbe vagy anyósod megszülte és más gondoskodott róla?

2012. febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Bár nem én írtam a választ, de én sem hagynám soha anyósomra még a 4 évest sem. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy a férjem hogy nőtt fel, azon meg még jobban csodálkozom, hogy hogy lett egészséges! Te hagynád olyanra a gyereket aki 3 hónapos!!!! gyereket parizerrel akar etetni? Vagy a 2 hete lejárt szavatosságú joghurtot szívfájdalom nélkül oda adja az 1 éves gyereknek, mondván hűtőben volt, semmi baja.

Nem bántásból írtam Neked, de vannak akik egyszerűen elfelejtetek mindent, azt sem tudják, hogy melyik végénél fogjanak meg egy babát, és egyszerűen nem tudnak lépést tartani a világgal, és eszük ágában sincs az anyuka utasításait követni, egyik fülükön be a másikon ki.

Anyukám és apukám, sőt még az én nagypapám is tökéletesen ellátják a gyerkőcöket, de még anyu is mondta, hogy már nagyon sok mindent elfelejtett, és ha ott vannak a gyerekek naponta többször felhív, hogy mit is mondat, hogy csinálja??

Egyel előtted válaszoló voltam.

2012. febr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!