Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyógytornától megállhat a...

Gyógytornától megállhat a súlyfejlődés 4 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom az utóbbi 3 hétben semmit nem hízott. Pont amióta gyógytornára járunk. Lehet hogy butaság, de abban reménykedem hogy a torna miatt állt meg a súlya. Hetente 3-szor járunk és én is tornásztatom minden nap. Emellett bukik is nagyon sokat, de mindig bukott és attól még jól gyarapodott.
2012. febr. 29. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem tartom valószínűnek... de lehet hogy tévedek.

Sokat kell mozognia a torna alatt? mármint arra vagyok kíváncsi, hogy több energia, mint a bevitel?

Nem eszik kevesebbet? Anyatejes?

Ha igen, akkor azt is érdemes megnézni, hogy Te változtattál-e valamin táplálkozás/mozgás, stb.

2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés.
2012. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hopp, véletlenül elküldtem.

4 hónapos kora körül kezd el intenzíven mozogni, próbál forogni, ettől már önmagában lelassulhat, átmenetileg megállhat a súlyfejlődés, tehát ilyen irányú összefüggés van, de nem a torna miatt, inkább úgy, hogy a torna hatására elkezdett mozogni intenzívebben.

3 hát amúgy nem sok. Nálunk volt hogy 6 hét alatt hízott 140 grammot. Viszont előtte meg nagyon (túlzottan) is hízott. A babák nem híznak lineárisan.

Azt kell nézni, hogy mennyivel született, és ahhoz képest megfelelő-e a súlya. Illetve hogy van-e elegendő pisis-kakis pelusa.

Ha ezek rendben vannak, akkor egy-egy kisebb megállás belefér.

2012. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes, de én ugyanúgy eszem mint azelőtt, és a baba is. Minden nap van kakis pelus, meg pisis is elég. Egyébként 3,75kg-val született és most 6 kiló. Első hónapban még 1 kg-ot hízott, aztán feleket, de most úgy néz ki semmit nem fog :(
2012. febr. 29. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!