Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » PCOS-ban szenvedőknek ajánlott...

PCOS-ban szenvedőknek ajánlott a kecskeruta tea fogyasztása, de mivel a tejtermelés elősegítésére is szokták alkalmazni nem emeli meg a prolaktin szintet?

Figyelt kérdés
Én is PCOS vagyok, a kecskeruta teát is kipróbálnám, mert nem nagyon használ semmi, peteérésem gyakolatilag nincs. De félek, hogy az egyébként is kicsit magasabb prolaktin szintemet meg megemelné. Valaki hozzáértő tudna felvilágosítással szolgálni?

2012. márc. 1. 20:38
 1/1 anonim válasza:
erre en is kivancsi lennek,en is PCOS vagyok,es nekem nincs pe-m,sok jot olvastam a tearol,de felek h a cukrot nagyon leviszi,es rosszul leszek tolle,ezert nem mertem meg belekezdeni...majd irj h te hogyan dontottel,neked h hat?
2014. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!