Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A prolaktin hatással lehet a...

A prolaktin hatással lehet a HCG-re? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még szoptatok, de újabb babát tervezünk. Előfordulhat, hogy a szoptatás miatti emelkedett prolaktin szint következtében lassabban termelődjön a HCG a szervezetben? Vagyis később mutatja a teszt a terheséget?
2012. febr. 29. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Olyan van, hogy a magas prolaktin miatt nincs peteérés, így teherbe sem tud esni újra az anyuka, csak ha ritkábban, vagy nem szoptat.


De ha van peteérés, és fennáll a terhesség, a HCG ugyanúgy termelődik.


Ja, és olyan is lehet, hogy a szoptatás miatt kitolódik a peteérés későbbre.


Én második gyerekemmel szoptatás alatt lettem terhes, aktus utáni 10. napon pozitívat teszteltem. Ezért gondolom, hogy akkor már nem számít. Viszont annak a ciklusnak a 23. napján lettem terhes, és előtte is rendszeresen a 20-21 napon volt peteérésem, pedig 30-32 naposak voltak a ciklusok.

2012. febr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
moncsa:szia nekem ebben a honapban szülinapomkor 5tszt lett pozitiv 16-17én csináltam rá pár napra el mentem a dokihoz uh nem látot semmit mondta csináljak egy tesztet ujra 1hét mulva mert valoszinü fel szivodot még szoptatok és nem is volt menszim!én ovus tesztet szoktam csinálni 20-án pozitiv lett az ovus tesztem hajnal 4kor csináltam 9kor akkor is de a gabriel teszt hcg-s már negativ lett!azt mondta mivel magas a prolaktin szint valoszinü el viszi a babszlit!de nem adom fel probálkozunk hátha meg lesz elöbb utobb!a hcg 2naponta erösödik!
2012. márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!