Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek lázas öcsémmel?

Mit kezdjek lázas öcsémmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én 15 éves vagyok, az öcsém pedig 7. ma reggel a szüleimnek el kellett utazniuk, én pedig egyedül maradtam vele. a láza 40 fokra emelkedett, tegnap este még semmi baja nem volt. Adtam neki lázcsillapitót, 39-re csökkent. Vizessel borogatom a fejét, megteszek mindent, de mégsem tudom, hogy jól csinálom-e. Ti mit tesztek ilyenkor? Azt sem tudom, hogy jó ötlete, ha egész nap az ágyban fekszik, de szegény annyira erőtlen. segitenétek? egy kétségbeesett nővér.
2012. márc. 3. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hűtőfürdő, ahogy írták, sok folyadék, enni nem baj, ha nem kér, csak igyon. Kaphat lázcsillapítót is, ha muszáj.

A szüleidet mindenképp hívd fel, anyukád biztos elmondja, mit tegyél.

2012. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem baj, ha egész napágyban van, csak jól legyen betakarva. Hűtő fürdő mehet neki, és 4 óránként lázcsillapító, ha nagyon nem menne le. Hívd ki az ügyeletet (neten megvan a számuk), főleg, ha nem akar lejjebb menni a láz. Sokat igyon, azért 1-2 falatot is egyen mellé. Jobbulást!
2012. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hogy van a kisöcséd?

Mit csináltál végül?

2012. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. A szüleimet sajnos nem tudtam felhivni, mert olyan helyen voltak, ahol nem telefonálhattak, de a szomszédtól kértem segitséget. Már fogalmam sincs milyen volt a neve, de valamilyen szirupos gyógyszert adtunk neki, a láza fél órán belül 37.4 lett. Utána teljesen jó kedve volt, mesét nézett, olvasgatott, ú.h. minden rendbe jött. Ma már matracból csinált szánkópályát a házba, ha már ki nem mehet :D Köszi mindent!
2012. márc. 5. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!