Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Normális dolog hogy...

Anyukák! Normális dolog hogy egy nő csinál mindent gyerek mellett (főz, mos, takarít, vasal, altat, éjjel-reggel felkel a babához stb) és a férj csak ül a számítógép előtt és játszik, vagy nagy veszekedések árán csinál valamit?

Figyelt kérdés
Van valaki köztetek aki hasonló cipőben jár, vagy tud tanácsot adni, mert már mindent megpróbáltam (beszélni vele stb.)
2009. jún. 9. 07:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kitartás és szedjük össze magunka, csak ezt tehetjük. Majd ha nagyobb lesz a gyerek, talán. Visszakapják még ezt, mint Ludas Matyi, csak ésszel!!!
2009. jún. 9. 15:41
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, az enyém sem külömb. Bár ő sem gépezik, viszont ha tehetné, magára kötné a tv-t, meg heti háromszor kondizik. Én meg hallgassak, mert egész nap itthon vagyok és azt csinálok amit akarok. (gondolja ő)Ja csak nekem lassan már magamra sincs egy perc időm sem.

Én most megmondtam, ha nem változik a helyzet, aakor valóban nem fogok semmit csinálni itthon, semmit nem teszek odébb, nem mosok, csak magamra meg a gyerekre, nem takaritok, főzni is csak kettőnkre fogok, aztán majd meglátjuk ki fog pöszébben nézni. Bár ahogy ismerem, tényleg ehhez a módszerhez fogok folyamodni, mert tuti marad minden a régiben.

2009. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is vannak problémák! :-(

Családi házban lakunk, övé az udvar, enyém a kert, a főzés, a mosogatás, a mosás........A gyerkőcöket imádja, de az annyiban kimerül, hogy megszeretgeti őket egy kicsit, és kész. Természetes neki, hogy mindent én csináljak, mert ezek női munkák. Semmi szabadidőm nincs, ő persze ráér gépezni órákig! Este miután lefeküdt mindenki, akkor aztán enyém a gép! Köszi! :-)

Sajnos már én is a tűrőképességem vége felé járok, de olyan nehéz lépni! :-(

Hiába kérem, beszélek, nem változik semmi. Akkor még a szétszórt ruhákról, az udvaron és a gép előtt felejtett poharakról, tányérokról nem is beszélek...

2009. jún. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát lányok, ezeket olvasva, nem tudom mit rontottam/rontottunk el. Lehet, hogy nem jár nőzni, nem jár kocsmázni a férjem, de mégis, semmi segítség a gyereknevelésben. És a pihenés, szórakozásról nem is beszélek. Már tökre kivagyok, mindig megigéri, hogy másképp lesz és többet lesz a gyerekkel, de nem változik semmi...Marad a dühöngés, idegeskedés és a fáradtság, amit nehéz lekűzdeni egy nyűgös, fogzós baba mellett.
2009. jún. 10. 18:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nálunk is nagyon hasonló a helyzet. Nálatok hogy alakult azóta?
2020. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!