Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem képtelen vagyok...

Azt hiszem képtelen vagyok kezelni a körülöttem lévő helyzetet. Miért van ez? És mit tehetnék hogy egy normális nő és anyuka legyek?

Figyelt kérdés
Van egy párom és egy lassan egy éves kislányunk. Párommal állandóan veszekszem, türelmetlen, féltékeny, bizalmatlan vagyok. Lányunkkal is sokszor türelmetlen, ingerült vagyok. Pedig párom elég sok mindenben segít, lányom meg mint egy kis angyal. Mégis "bántom" Őket a dilis viselkedésemmel.
2009. jún. 9. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy dilis csak megpistultál otthon...

menj el kikapcsolódni, ragadj meg minden alkalmat hogy egy kicsit lazíts, sz*rjál a háztartásra- persze nem szó szerint:)

élvezd hogy van egy tüneményes családod és légy pozitív ha már felismered hogy sárkányosodsz az az első lépés:)

2009. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha mássz ki a mókuskerékből. Be vagy fásulva, azért vagy ilyen. Néha mozdulj/mozduljatok ki, ahogy jól esik. Ez nagyon sokat segíthet. Meg nem ártana egy barátnő sem neked, akivel néha lehet a gyereken kívül másról is beszélgetni.
2009. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a felismerés az szerencsére megvan, és napközben mikor párom dolgozik a kislány alszik, magamba nézek és tudom hogy hibázok, elhatározom változtatok. Aztán ébred a lányzó, haza jön párom és tiszta ideg leszek, tényleg egy sárkány. Esetleg ötletek, bevált praktikák hogy tehetném magam "agyilag" rendbe?
2009. jún. 9. 11:54
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos ez is gond lehet, mióta terhes lettem kiiktattam a barátokat körülöttem, valahogy úgy érzem nem fér már bele a csacsogás a barátnőkkel, már egyszerűen nem érdekel. sőt. már sajnos párom se jár el a barátaival.
2009. jún. 9. 11:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy egyedül ezzel az érzéssel! Szóval minden indok nélkül ki szokott az ember akadni.... Hát figyelj jobban a picire ne érezze meg. Apárod meg hátha elnézi az én párom is szokta mondani,hogy meghülyülök és vegyem már észre magam. Ilyenkor elszégyenlem magam,meg hát eléggé fárasztó a gyerekkel is egész nap, de inkább gondolj arra milyen szerencsés vagy hogy van egy kicsitek. A féltékenységre nem tudok mit mondani, nálunk ilyen nincs.
2009. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

akárcsak magamat hallanám:( Engem is érdekelnének a praktikák, főleg, hogy külföldön élünk, így nem nagyon tudok barátnőkhöz, akárkihez átruccanni egy kis feltöltődésre, max msn. Ráadásul úgy néz ki vissza kell mennem dolgozni augusztus végétől, 14 hónapos lesz a kislányom. Iszonyat lelkiismeretfurdalásom van, de nem tehetek semmit, ha most nem megyek, hanem maradok, nem lesz munkám később. Bár valószínűleg az a megváltozott szituáció majd rendbetesz, nem lesz időm sárkánykodni:)

Mondjuk engem iszonyat idegesít, hogy nem tudtam még lefogyni, és nem bírok magamra nőként tekinteni. Remélem a nyár segít, és visszatalálok kicsit önmagamhoz. Sok sikert hozzá neked is. A felismerés már fél siker!:)

2009. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A féltékenységre sajnos van okom, egyszer félre lépett párom, ami szerencsére kiderült. Sokszor hazudozik sajnos, mert én már akkor neki esek ha nem mondja el hogy vett egy újságot a boltba. Így ő sok mindent nem mond el, mert fél hogy letámadom. Én meg persze mindenre támadk mert nagyon félek hogy becsap majd megint, pedig tudom hogy már nem tenné meg, hacsak én el nem üldözöm.
2009. jún. 9. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy dilis,csak besokalltál és eleged lett,kell neked is a kikapcsolódás,menj el kikapcsolódni,vagy ahová akarsz.Ők megértik,hogy miért is vagy ilyen.Ha magamból indulok ki én is magamba fordultam,hogy a párommal nem élünk együtt!És mint nálad nálam is megvannak a tünetek!

6 hós baba anyukája

2009. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még az alakommal sem kéne hogy gond legyen. Ugyanannyi kg vagyok mint terhesség előtt. Mégis ott van a csúnya és dagadt vagyok érzés is. (Pedig sok visszajelzést kapok hogy csinos vagyok.)
2009. jún. 9. 12:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, az önbizalmadat kell rendbe tenned, mert ott lehetnek a gondok, ezért érzed magad dagadtnak,pedig nem vagy az, ahogy írtad. És sztem a párkapcsolatoddal sem vagy elégedett és van is rá okod,mert egy félrelépést nem lehet csak úgy lenyelni, sztem pszichológus vagy barátnő akivel kibeszélnéd a problémáidat segítene helyre rakni az önbizalmadat.
2009. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!