Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért divat 35 éves kor...

Miért divat 35 éves kor felett szülni?

Figyelt kérdés
Értem persze azt az oldalt is, hogy addig lehet karriert építeni, meg egzisztenciát teremteni, viszont sok gyerekes anyuka ismerősöm van, akik 35felett szültek és már nem merik bevállalni a tesót 38-42évesen, mert idősek hozzá. Ráadásul mivel olyan pozícióból mentek szülni, ezért fél év-év után már vissza kellett menniük dolgozni, a gyereket meg beadták bölcsibe. Ez mitől jobb?
2012. márc. 7. 08:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Miért is durva,hogy esetleg nő úgy akar vállalni gyereket, hogy ha úgy alakul, akkor a férje nélkül se haljanak éhen?

Nem hiszem,hogy ez elítélendő! Van, aki nem másra alapoz. Ez nem baj!

Le lehet pontozni, de én azért tanultam, hogy legyen olyan munkám, amivel normálisan meg tudok élni, és nem szültem 20 évesen suli után gyereket, mert nem akartam, hogy úgy keljen majd felnevelnem, hogy sírva lesem a postást, hogy hozza-e a családit, vagy a gy.tartást!

2013. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!