Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire nem divat a rugi? Te...

Ennyire nem divat a rugi? Te mit adtál zömében újszülöttedre?

Figyelt kérdés

Nézegetem a neten a babaruhákat, és szinte alig van fent rugdalózó! Szinte mindenhol nadrág, pulcsi, body van! Én nem tudom miért gondolom,hogy kényelmesebb a rugi! De akkor ezek szerint nem!

Akkor nyugodtan vehetek gatyókat, pulcsikat, hosszú ujjú bodykat?


2011. szept. 16. 09:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szeptemberi a kislányom, és 5-6 hónapos koráig inkább csak body, és rugi volt rajta. Kényelmesebb volt Neki, mint a kisnadrág.
2011. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Sokan szeretik a babát mini kisgyereknek öltöztetni, de szerintem is kényelmesebb, praktikusabb a rugi. Én 68-as méretig azt szoktam használni, aztán jöhetnek a kantáros cuccok, ill. a naci+pulcsi összeállítás.
2011. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
hát az első fél évben csak rugit adtam rá semmi mást...nem érdekel mi a divat...a babának az a legjobb!!!
2011. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Bodykat, rugdalózókat (ezt főleg éjszakára), talpas nadrágokat, harisnyát. Elég sokáig csak ilyesmiket adtam a lányomra, ugyanis engem sokkal jobban érdekelt,hogy kényelmes legyen neki és praktikus nekem a pelenkázáshoz, mint az hoyg divatos vagy sem.


Most várom a másodikat, és tartom magam ehez a szokáshoz.

2011. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vettem én a tescoban 3 db-os rugicsomagokat! Árba tök jó volt, aranyosak is voltak. Máshol nem találtam.
2011. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán lehet nagyon jókat kapni, ill. Babaruha Börzéken. A nagy pesti pl. holnap lesz a Hungexpo területén. Én tavaly ott vásároltam be szinte új darabokat 2-300 forintért.
2011. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a tecsóban vettem 3 db-os rugicsomikat, és 5 db-os bodycsomagokat. Újszülöttként semmi mást nem adtam rá, mert nem lett volna neki sem kényelmes, és nekem sem. A zokni lecsúszik, a pulcsi, póló, stb. föl a nyakáig... szóval merő baromság. Okés, persze ha elmész otthonról, adhatsz rá kicsit "felnőttesebb" ruhát, pl. bodyt kantáros nacival - body nem csúszik fel, kantáros naci nem csúszik le. De otthonra body+rugi a legkényelmesebb.

Kb. 5-6 hónapos korában kezdtem ráadni mást is, pl. bodyt+pulcsit+harisnyát, vagy kantáros nacit bodyval vagy pulcsival, ilyesmiket. Addig nem sok értelmét láttam. Sőt, éjjelre egész 1 éves koráig bodyt adtam rá rugival (persze nyáron csak napozót vagy egy szál bodyt).

2011. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Én sem értem azokat, akik "kisgyereknek" öltöztetik a babáikat. Nem hinném, hogy kényelmes lehet nekik. Én sem szeretek heverészni farmarban.
2011. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én is észrevettem, hogy már nem divat a rugi. Én 2-3 hónapos kisfiamra adtam kantáros nacit, kisinget, persze, olyat, ami kényelmes.(body+rgi mellett). Baromi helyes volt bennük, de éjszakára csak rugdalózót, mert azért az a legkényelmesebb.
2011. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg úgy kell vadászni a rugikat, én sem értem miért. Az első pár hónapban (meg éjszakára még később is, főleg télen) a legkényelmesebb és legpraktikusabb megoldás. Nekünk Tesco-ból meg turiból sikerült beszerezni őket.
2011. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!