Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használjátok a mikrót babátok,...

Használjátok a mikrót babátok, gyermeketek ételének megmelegitésére?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 07:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Mikrózható műanyag tálban igen.


Mi is használjuk, miért is ne? Nem lehet egy életen át mindentől félni ami modern és új mert ez csak akkor hiteles, ha valaki tanyára költözik, kapál és földet művel, nem jár az utcán a kipufogók között, és csak a maga által termesztett ételt eszi. Máskülönben...bort iszik, vizet prédikál. Ki lehet iktatni a mikrót, ha egyébként városban laksz, ahol úgyis káros sugárzás és szennyezett levegő él.....sokat érsz vele, csak a kajád melegszik fel lassabban :))


És ehhez nem kellett biológia és fizika sem, csak józan paraszti ész :)

2012. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, azért megkérdezném: mobiltelója van annak, aki azért nem használ mikrót, mert káros?

Csak mert a mobiltelefont ám sokkal károsabbnak mondják...

2012. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyszer elromlott a mikrónk és 2 napig enélkül kellett boldogulnom. Nem is gondoltam, hogy milyen nehéz az élet nélküle!

Pl szilárd ételt hol melegítitek? Mondjuk egy rántothúst? (aki nem mikrózik)

2012. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

moira :DDD én ugyan igy jártam és pont a rántotthússal...álltam és lestem...na akkor ez most,hogy lesz meleg:DDD

Pedig én úgy nőttem fel,hogy nem volt gyerekkoromban.

Ha apámon múlott volna még most sem lenne és a folyón mosnánk :DDDD


Szóval..használom mindenhez!

2012. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!