Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vérvételi leletből meg tudják...

Vérvételi leletből meg tudják állapítani, hogy kik a vér szerinti szülők?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen adatoknak kell egyezniük, hogy biztosan megállapítható legyen, azok az igazi szülők, akik nevelik? Vagy ez csak az anyára igaz? (vércsoport, vagy ilyenek)
2012. márc. 16. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A vérvizsgálattal csak kizárni lehet, hogy valaki lehet a szülőd, vagy sem, megállapítani kizárólag DNS vizsgálattal lehet.
2012. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem már ez is elég lenne, mit kell ilyenkor nézni? Vagy hol tudnék utánanézni?
2012. márc. 16. 07:05
 3/7 anonim ***** válasza:

vércsoportvizsgálattal ki lehet zárni, ha valaki biztos nem lehet az apa vagy az anya. de hogy ki az,azt nem lehet ebből tudni.

Ahhoz DNS vizsgálat kell

2012. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már az is jó, ha csak kizárják, a követelések és a szemétkedések miatt... milyen eredményt kell ilyenkor nézni? Vércsoportot?
2012. márc. 16. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
vércsoportot (ált isk. 8. oszt anyag) de ha pl mindenki A vagy B, vagy 0 akkor nem zársz ki semmit. Sokkal egyszerűbb lenne csináltatni egy DNS tesztet, akkor minden tiszta
2012. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukám AB negatív, hugom B pozitív, én A negatív vagyok és apukánk pedig 0-s.

Ebből mit állapítasz te meg? Vagy akárki? Semmit...

DNS teszt kell mindenképpen.

2012. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vércsoportból nem lehet minden esetben kizárni, csak mondjuk olyan esetben, ha az anya is meg az apa is B, a gyerek meg A, na akkor ott valami nem stimmel.
2012. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!