Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel állt vissza a házaséletetek a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés

2 hónappal a szülés után jutottam oda, hogy mostmár muszáj a férjemnek engedni. Imádom, szeretem és sexisnek is tartom, de valahogy nem megy.

Mikor lesz végre olyan mint régen?


2009. jún. 11. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem ki tudtuk várni az 5 hetet, én amolyan szabálytisztelős fajta vagyok, így egy kicsit ellenkeztem, hogy még nem szabad, de aztán én sem bírtam ki. Hozzáteszem, nekünk a terhesség végén elég problémás volt a dolog, sehogy sem tudtunk olyan megközelítést találni, ami mindkettőnknek kényelmes lett volna, így akkor erősen ritkultak az alkalmak, biztos ez is közrejátszott abban, hogy már nagyon vártuk, hogy igazán ölelhessük egymást.

Ha szereted és szexis is, nem lesz baj, egy kicsit át kell szoknia a szervezetednek az új helyzethez és vissza fog állni minden a régi kerékvágásba. Ha a párod elég türelmes és toleráns, kérd, hogy többször babusgasson "csak úgy", hogy visszatérhessen az a jó összebújni érzés.

2009. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem az összebújós érzéssel volt a baj, inkább a lenti dolgokkal.Egyszerűen minden fájt.4 hónap utá már semmi gond nem volt.
2009. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy év volt. Aztán volt egy csodás hónapunk, és most megint babát várok...:-)
2009. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi szülés után 6 héttel estünk egymásnak. Hál'Istennek nem fájt semmi, úgyhogy azóta is minden rendben a szex terén.
2009. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hét után próbálkoztunk először, de nagyon fájt :( hiába kívánom a férjemet, totál leblokkol a tény, hogy annyira fáj a szex - most 10 hét telt el, de még mindig fáj, remélem hamarosan normális lesz mnden, mert nem a szerelemmel és a vággyal van baj :(
2009. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem, de 8 hónap kellett ahhoz, hogy ne fájjon az együttlét. Pedig én i imádom a páromat, talán még jobban is mint régen.
2009. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 1 év kellett ahhoz,hogy rendszeres,teljes mértékben élvezhető szex legyen köztünk.
2009. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is császárral szültem. Már el vagyok egy kicsit keseredve.
2009. jún. 12. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne legyél elkeseredve! Ez az időszaka az életünknek nem a szexről szól. Most az anyaság érzése tölti be az érzelmeid. A testi változások is lassan álnak helyre. Ez a dolog is olyan, mint minden a babázással kapcsolatban. Van aki a hat hetet sem bírja, van aki hónapok múlva talál vissza régi önmagához. A párodnak is mond el őszintén, hogy te most mit érzel és bátran kérd a türelmét. Hidd el, szeret téged és a babátokat, képes lesz még ennyi "áldozatra". Fontos, hogy beszéljetek erről, mert a kimondatlan elfolytott érzelmek vezetik az embert rossz útra. Ez a rossz út nálad a szorongás (attól hogy a párod máshoz fordul, kiábrándul), a párodnál pedig hogy nem érti miért nem kívánod.

Mivel kilenc hónap alatt változott meg minden a szervezetünkben, várhatóan ennyi idő kell a teljes regenerációhoz. Ne görcsöj ezen a dolgon! Meg fog oldódni!

Boldog babázást nektek!

2009. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!