Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon,...

Gondolkodtatok már azon, vajon hány gyereket érinthet a családon belüli erőszak?


2012. márc. 20. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg egyetlen gyereket vagy nőt (vagy férfit) is érint, addig túl sokat érint.
2012. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első teljesen egyetértek veled!


Pl. ma is volt a tv2-n, hogy egy 2 hónapos (ha jól hallottam)gyerekkel, hogy elbánt az apja, és valószínű az anyja is, normálisak ezek az emberek. Mit gondolt, egy gyerek csak alszik. Csak azért sírhatott, mert ölelésre, babusgatásra vágyott vagy éhes volt stb. Szörnyű, hogy ilyen történik! Sajnos egyre több ilyen eset van! :-(

2012. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen lelki beteg leszek az ilyenektől,már a gondolattól is!

Sajnos sok ilyenről hallani,ez őrjítő!

2012. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos rengeteg ilyen eset van. Iszonyatosan rosszul érint engem is, akár csak egy eset, ha hallok ilyet... Sajnos csak akkor lett világos előttem, hogy milyen gyakori, amikor tanultam róla(pszichológia)... :((
2012. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!