Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a kérésről...

Mit gondoltok erről a kérésről Anyukák?

Figyelt kérdés

Anyu mivel egyedül nem tudja fenntartani a lakását, a rezsikkel elmaradt, így azt szeretné, hogy segélyt kapjon. Mivel a nyugdíja 95 e ft, így nem kap. Megkérdezte, hogy mit szólok ahhoz, hogy azt írja a kérelembe, hogy az egyik unokája nála lakik, ő neveli.

Minket kétszer üldözött albérletbe, nem lehet vele kijönni, pokollá tette a napjainkat, míg vele éltünk. Ez egy közös lakás, amin az ő haszonélvezete van, nekem a fele az enyém apukám után örököltem. 30 éve örököltem, eladni nem hajlandó.


Szóval mit szóltok ehhez, hogy ezt akarja beírni? és aláírja, büntetőjogi felelősségében.


Unokáira egyébként nemigen kíváncsi, havonta 1-2x idejön, 1 órára, panaszkodik, alig foglalkozik velük. 10 percre lakik tőlünk.

Amikor elmondtam, hogy szó sem lehet a tervéről, azóta én vagyok a hálátlan, akit felnevelt és így hálálom meg. És amúgy is a fél lakásom is eladósodik-mondta.


2012. márc. 22. 14:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
1éves és 3 éves gyerekek. Ideiglenes lakcímünk nekem és a gyerekeknek a bérelt lakás címe. Állandó címünk a lakásom, amiben ő él.
2012. márc. 22. 14:17
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

95ezer nyugdíjból nem tud kijönni????

Én ebbe nem mennék bele. Élje csak tovább egyedül az életét..ahogy eddig is.

2012. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném! Es mi van ha utána neked lenne belole hátrány, hogy nem te neveled a gyereket és elvesznek valami támogatást vagy ilyenek.
2012. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. családi pótlék ugrana

2. elvi kérdés

csak én nevelem a gyerekeket, soha nem segített és ehhez lenne pofája és még én szégyelljem magamat.

De mit csináljak, ha megteszi és nem is tudok róla?????

2012. márc. 22. 14:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy beírja, ott lakik az unoka, az önkormányzat/állam meg szépen elhiszi. Önkormányzati igazolással kell bizonyítani, hogy kik laknak az adott lakcímen.


Na most ehhez akkor a gyerekedet át kéne íratni anyukádhoz, ti is eleshetnétek juttatásoktól, meg egyébként is.


Ez nem így működik.

2012. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
azért te se gondolod komolyan, hogy meg tudná csinálni a hátad mögött?
2012. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék bele. A hátad mögött meg nem csinálhat ilyet!
2012. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem engedném. Könyörgöm,hogy bánt veled/veletek, nem kíváncsi az unokáira. És amúgy is, másnak a fizetése nincs ennyi.
2012. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez egy nyomtatvány, ahol fel kell sorolni, hogy kikkel él egy háztartásban. beírja simán és a végén aláírja.

egyáltalán hogy fordulhat meg ilyen a fejében???

és, ha netán kimennek környezet tanulmányra? gyerekszoba hol van???? gyerek hol van????? nonszesz

de nem térek napirendre fölötte

2012. márc. 22. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen igazolnia kell majd, hogy kik vannak vele egy lakcímre bejelentve (magyarul hányan élnek egy háztartásban). Ezt nem hiszik el senkinek hasraütésre. Kizárt, hogy a hátad mögött meg tudja csinálni. Polgármesteri hivatalban dolgozom, és naponta látok száz ilyen igénylést. Ellenőrzik.
2012. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!