Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szájban lévő herpeszre/aftára...

Szájban lévő herpeszre/aftára van valami bevált, gyors hatékony módszeretek?

Figyelt kérdés
Kisfiam torkában lett egy ilyen herpesz és nagyon fáj neki. Tantum Verdét fújok rá, illetve gargarizál Gengi géllel. Tud esetleg még valaki más jó módszert? Megköszönöm, ha valaki tudna még mást is javasolni.

2012. márc. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk cataflan cseppeket írt fel az orvos fájdalomra,mert még inni sem akart.Illetve strepsils szopogató tablettát,az jó volt rá.
2012. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én most vagyok 14 , ÉS 12 kellet ettől egész nyáron szenvednem! Tele volt a szám ilyen aftákkal ! Én is tantum verdével fújtam , de nem használt sokat mert hamar almúlt a hatása ! Nekem Glycosept-el kellet ecsetelnem és öblögetnem ! Ecsetelésnél pár cseppet csepegtettem egy fültisztitópálcikára és be dörzsöltem vele a hólyagokat , az sem baj ha kidurran sőt az lenne a lényege ! Öblögeésnél 5-10 cseppet kellet csepegtetni egy pohár vízbe és azt elöblögetni ! Remélem segítettem :D
2012. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 picilanyom válasza:
tatám méhészkedik, így van otthon propolisz, dea patikából is olcsón szerezhettek. fel kell keverni egy kevés szesszel, és azzal öblögetni. Vagy rózsaolajjal kenegetni, de inkább az első híve vagyok. A mononukleózisom miatt mindig tele vagyok aftákkal, és herpeszre a száj külső peremére is ajánlom.
2012. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!