Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az életmód váltás miatt lehet...

Az életmód váltás miatt lehet ez? (kép)

Figyelt kérdés

Amióta életmódot valtottam, ilyen apro pattanások, vagy kelések vagy nem is udom definiálni, h mik lehetnek, jottek ki a karomon..másnál is jelentkeztek efféle tunetek? vagy tipp, h mik is lehetnek ezek? kenegetem, aztan ha nem múlna el akkor elmegyek dokihoz, cs elotte kivancsi voltam, h másnak is voltak- e efféle tunetei.



[link]



[link]


2012. febr. 18. 12:44
 1/5 anonim válasza:
Azt nem tudom attól lehet-e, de én a helyedbe mindenképp elmennék a bőrgyógyászhoz vele!
2012. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg valami gyümölcsről/zöldségről került a szervezetedbe valami nem oda illő??? Ki tudja mivel kezelik őket, és ha az ember véletlenül nem mossa meg alaposan....:/
2012. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de csak a jobb karomon van, mashol sehol, érdekes..
2012. febr. 18. 13:19
 4/5 anonim válasza:
én egyáltalán nem váltottam életmódot és mégis hasonló piros pöttyök jelentek meg a bal karomon egy másfél hete :S néha elmúlik aztán újra kijön. Nem tudom mitől lehet.
2012. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszket?

Nekem nyáron volt hasonló...

Biztos nem az életmódváltástól van, szerintem allergia vagy csípés.

De nézesd meg.

Viszont ha egészség témakörbe írod ki, szerintem többen tudnak segíteni.

2012. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!