Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjediéta és életmód...

Fehérjediéta és életmód váltás után 5 napra visszatérnék a régi életmódhoz, mozgás mellet, visszajönnének a kilók?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy végigcsináltam egy két hetes fehérjediétát és szeretném folytatni a szénhidrátban szegény étrendet. Két hét múlva edzőtáborba megyek ahol közös reggeli, ebéd, vacsora van. Eddigi tapasztalataim alapján biztos, hogy lesz krumpli, tészta, rántott hús, fehér kenyér, zsíros kaják. Viszont naponta kb 3 óra kemény edzés (foci). Nem szeretném visszahízni, amit nagy szenvedések árán fogytam le, viszont különcködni sem akarok, hogy nem eszem a többiekkel. Szerintetek elkezdi a szervezetem raktározni a rég nem látott szénhidrátot és zsírt?
2010. jún. 14. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
ha napi 3 óra edzésed van nyugodtan ehetsz bármiből szinte bármennyit...
2010. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bizony ez elkezdi raktározni mert a szervezet nem felejt...
2010. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!