Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindent összevetve szerintetek...

Mindent összevetve szerintetek hány éves korban a legideálisabb egy nő számára, hogy anyává váljon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

1. Amikor megtalálja azt a férfit, akivel fel tudja nevelni a gyereket.

2. Amikor elég érettnek érzi magát.

(Biológiailag 20-30 között, de ez a szempont ma már édeskevés.)

2012. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem azt, hogy érett legyen rá lelkileg, szellemileg, csak akkor vállalja, ha képes ekkora áldozatot hozni és felelősséget tud vállalni a gyermekért. És anyagilag rendben legyen.
2012. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár igazából nem ez az ami érdekelne. Csak tudom,hogy mindenki fejében hirtelen megfogalmazódik egy szám,mikor a kérdést olvassa,arra voltam kíváncsi. Oké,hogy nem a kor számít,meg az is oké,hogy mi kell hozzá.. de nem ez volt a kérdésem. :) Azért köszönöm!
2012. márc. 24. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:

biológiailag 26 év (ezt olvastam valahol)

de erre a kérdésre nem lehet felelni, mert ez teljesen szubjektív, hogy kinek mi a legideálisabb, van aki fiatalon szeretne szülővé válni, van aki előbb biztos egzisztenciát szeretne teremteni, és utána szülni

meg hát ugye sok egyéb szempontot is figyelembe kell venni, nem elég eltervezni, hogy na én 26 évesen leszek a toppon, gyorsan szülök is egyet, mert ugye kell hozzá egy pasi, esetleg fedél a fejünk fölé, meg egy kis mani

ez olyan mintha azt kérdeznéd meg hogy szerintetek mindent összevetve melyik lánynév a legszebb a világon? erre a kérdésre is 20 különböző választ kapnál, ahogy a mostani kérdésedre is

2012. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biológiailag 20-30 év között,gyakorlatilag viszont akkor ha az anyagi és párkapcsolati körülményei megengedik.
2012. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy mindent összevetve. Szerintem jól fogtam fel a kérdést. ;)
2012. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!