Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitôl lehet ez, vagy csak a...

Mitôl lehet ez, vagy csak a merô véletlen muve?

Figyelt kérdés

A párommal kisbabát szeretnénk. Az utobbi 1-2 honapban úgy jôtt ki, hogy a nemvárt napja elôtt is egyutt voltunk. Aztán másnap délelôtt meg is jôtt. Ami múltkor még oké is, mert arra a napra nem vártam. Most viszont még lett volna 2-3 napom a nemvártig. Erre reggal pecsételés, majd...

Ami most furi volt, hogy eddig sose jôtt meg úgy, hogy elôszôr csak egy kis pecsételés, majd orákig semmi. Meg most mikor egyutt voltunk egy rôvid idôre beleszúrt az alhasamba, aztán mint amit elvágtak.

Szoval a szeretkezést kôvetô nap megjôn, akkor is ha még csak kôzeledik a nemvárt napja...?


2012. márc. 25. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor a legtöbb nőfolyamatosan mestruálna...
2012. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Én azt tapasztaltam, hogy ha a mensi közeli napokban van szex, az kicsit "megbolygathatja" a vérzést. Úgy értem, hogy akkor lehet pecsételés ezáltal. De ettől még nem jött meg nekem korábban a tényleges menstruációm, viszont lehetséges, hogy azért szoktam előtte mindig pecsételni, mert állandóan szeretkezünk...
2012. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!