Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fontos ez az...

Tényleg ennyire fontos ez az embereknek?

Figyelt kérdés

Nem szoktam pályázatokon részt venni, de most beküldtem a kisfiamról egy aranyos képet egy "versenyre". Nincs nagy tétje, inkább csak a móka kedvéér tettem. Szavazni kell a képekre, én is szavaztam a nekem tetsző, aranyos babákra. Viszont egyre több olyan szavazatot kapok, ahol felszólítanak, hogy szavazzak az ő babájukra, mert ők is szavaztak az enyémre. Ma meg már jött olyan is, aki leírta, hogy szavazzak, és majd ő is szavaz az enyémre.

Nekem eszembe nem jutna másokat így zaklatni! Ez egy játék, miért nem lehet úgy is felfogni?


2012. márc. 28. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szánalmas aki szavazatért kuncsorog
2012. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem is írtam, aki totál kicsapta nálam a biztosítékot! Úgy szavazzak a képére, hogy előbb nézzem meg az online áruházuk adatlaját... Tök jó, nem elég, hogy szavazatot kunyizik, még üzletet is akar csinálni! Legyen már a játék csak játék!
2012. márc. 28. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidd el csalás az egész.Volt idő mikor én is neveztem sőt nevezési díjként 5000 ft-kat fizettem be.

Már nem nevezünk sehova.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan komoly ez! Csak egy közösségi oldalon szervezett játék. Csak meglep, hogy egy szinte tét nélküli játékból egyesek vérre menő harcot csinálnak. Mi lenne, ha komoly nyeremény lenne?!
2012. márc. 28. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az online- áruházas nem elsősorban a szavazatodra hajtott,hanem a pénzedre:)Nagyon rafinált:)
2012. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz. Hadd döntsem már el, hogy melyik baba tetszik nekem! És amúgy is elvileg csak 1-re lehet szavazni, nem? 1x én is küldtem be egy képet, mondanom se kell, hogy szinte senki nem szavazott a világ legszebb kisfiára :)


Tök kamu minden ilyen játék sajna...

2012. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!