Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyira fontos az embereknek a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha van párod kötelező vele a testi kapcsolat?

Nem tudom miért olyan fontos benne, bár nem is próbáltam soha.


ffi vagyok/29 éves


2011. okt. 7. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és megtudod.
2011. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 napietus ***** válasza:
100%

a párkapcsolat maga azért, mert az ember ilyen állat. "nem jó az embernek egyedül", ahogy már az Ószövetségben is olvashatjuk.


testi kapcsolat meg nem kötelező, de érdemes :) meg valahogy ez magától értetődő, különben mi különböztetné meg a baráti kapcsolattól?


29/N

2011. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az baj ha úgy érzed neked nincs rá szükséged?

Egyikre sem.

2011. okt. 7. 14:53
 4/18 krvua ***** válasza:
100%
csak ha pap vagy akkor nem baj.
2011. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BlackSword ***** válasza:
100%
Igen... Az baj, ha úgy érzed, hogy nincs szükséged egyikre sem... Mivel a testi kapcsolat... Értsd szaporodás az emberekbe genetikailag van bele kódolva... E köré épül a párkapcsolat...
2011. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
azért van mert az emberek többségének vannak vágyaik, igényeik, érzéseik stb... amihez párra van szükségük.
2011. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
mert társas lények és képtelenek egyedül túlvészelni a kisebb nagyobb gondokat bajokat
2011. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Walk With Me ***** válasza:
100%
Mert jó szeretni valakit, és viszont szeretve lenni. Valakivel megosztani az életedet - lelkedet és testedet egyaránt. Nekem sem volt még barátnőm, de úgy gondolom egy egészséges párkapcsolat nélkülözhetetlen a boldog élethez. Legalábbis számomra.
2011. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ugye ezt csak viccből kérded?? mert sz*r egyedül élni a világban, mert kell egy társ aki támogat akire számithatsz aki biztos támasz az élet viharos tengerén.
2011. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

aszexuális vagy. és ez nem baj. ez egy külön életmod. ... én nem avgyok az de majdnem. volt kapcsolatom is, szex is, de nekem egy baráti kapcsolat böven elég és utálom a szexet. szal én megértelek:)

én most döntöttem el egy ujabb szakitás után h egy jo ideig senkivel se kezdek. amugyis imádok egyedül lenni

25/L

2011. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!