Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák a gyerekeitek...

Kedves anyukák a gyerekeitek az óvodában vagy iskolában biztos készítettek húsvétra ajtódíszt vagy egyéb dolgokat, megosztanád velem, hogy miket és hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
Találtam néhány jó ötletet neten, de némelyik olyan nehéz és nem is értem, hogy kell belekezdeni. Tavaly is elég sokat bajlódtam, így jobb lenne ha olyan díszecskéket találnék amit a kisgyerekek is könnyedén elkészítenek.
2012. ápr. 3. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál pont tegnap volt az oviban ilyen kis kézműves délután, a szülőkkel együtt, nagyon élveztem :)

Mindjárt lefotózom, hogy mit csinált (én csak minimálisan segítettem neki, 99%-ban az ő munkája).

[link]

[link]


Bocs a kép minőségéért, de csak telefonnal fényképeztem, a gépben kimerült az elem.

Szóval, itt annyi a lényeg, hogy a nagyobbik tojás mintás kartonból lett kivágva, a kisebbik sima színes papírból, és ilyen figurás lyukasztóval lett kivágva a kisebbik tojás, és ami rá van ragasztva, az is ilyen lyukasztóból kiszedett minta. Kicsit térbeli hatású, csak nem tudom a ragasztó nevét, amitől ilyen lett. Mármint nem tudom, hogy hívják ezt a fajtát, kicsi fehér kockákból áll, kicsit vastag, és emiatt állnak el egymástól a rétegek. Nagyon egyszerű elkészíteni, csak ki kell vágni, összeragasztani, és kész is. Csak én nem tudom értelmesen leírni az ilyeneket :)

2012. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm, ilyesmire gondoltam

Ajtó dísznek tökéletes lesz, a tavalyinál biztos, hogy jobb.

2012. ápr. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!