Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért baj, ha azt mondom,...

Miért baj, ha azt mondom, hogy van a gyereknek apja is?

Figyelt kérdés

Fiam 4 hónapos. Majdnem 30 kg híztam, amit szeretnék minél hamarabb leadni.

Heti 3szor úszni járok reggel 6-tól,7-ig.

Valamelyik nap két anyuka ismerős ledöbbent,hogy hol van akkor a baba? Hát mondom alszik otthon apával. Mivel általában 7-nél hamarabb nem kel fel, én meg 1/4 8-ra otthon vagyok!

Ez most tényleg ekkora szentségtörés?


2012. ápr. 3. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!!! Ússz, érezd jól magad, hiszen nem egy hétre hagyod magára... :) egészségedre!


34 hetes km

2012. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szentségtörés, szerencsés vagy, hogy a férjed hetente háromszor is ráér bármilyen időpontban vigyázni a kicsire. Szerintem csak azért döbbentek meg, mert azért az átlag dolgozó emberek nincsenek már otthon 7-kor.

Nem kell ezen kiakadni!

Jó babázást, sikeres fogyást!

2012. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az én férjem megy közülünk legkorábban dolgozni, fél 8-kor! Szóval nem hiszem,hogy azon döbbentek meg!:)

Szerintem pusztán azon,hogy heti 3-szor reggel 6-tól szánok egy órát magamra!

2012. ápr. 3. 08:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek! Nálunk az uszoda csak 10kor nyit. Párom 7től 4ig dolgozik. Így nekem csak a futás van este. Pedig nagyon vágyom a vízre. Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel.
2012. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis! az én párom is fél 8 után indul el melózni, 10 perc a munkahelye kosival :)


nyugodtan menj úszni, a többiek meg pukkadjanak meg! :P

2012. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak irigykednek, mert ők ilyen óhajt megfogalmazni sem mernének.

Téged meg tisztellek az elhatározásodért, én akármennyire is megtehetném, tuti nem lennék képes heti háromszor hajnali hatkor már az uszodában lenni. Szóval minden tiszteletem a tiéd :)

2012. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem járok sportolni (sajnos elment tőle a tejem :-(), de a reggel így is apukáé :-) Akkor ő pelenkázza, öltözteti át a kislányunkat, játszik vele kicsit. Én addig zuhanyzok, reggelit csinálok magunknak vagy csak lustálkodok és várom a babát :-)


Nem lehet, hogy irigyek? Bevallom, én is irigykedek minden olyan anyukára, aki büntetlenül tud sportolni szoptatás alatt :-( De persze nem szidom őket, csak magamtól kérdezem, hogy én miért nem vagyok ilyen szerencsés :-))

2012. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok sajnos, nem is volt tejem!:(

Az úszás mellett még kétszer kelek hajnal 4-kor edzeni. Persze, akkor itthon.

Erre érdekes nem reagáltak semmit!

2012. ápr. 3. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugy csinald ahogy nektek jo. Mi meg rugalmas munkaidoben dolgozunk en is meg a ferjem is (kisfiunk 26 honapos es bolcsis). Amennyiben megvan a heti 37 orank ugy jovunk es megyunk ahogy akarunk. :)) En altalaban 9-re jarok es ekkor viszem a kisfiamat. A ferjem meg reggel 7-re megy, hogy 3-kor elhozhassa mert igy csak 6 oat kell neki bolcsibe lennie es nem 8-at. De van olyan nap is, hogy 10-re erek be dolgozni mert ha sut a nap akkor megallunk hintazni vagy mokusokat etetni a parkba stb. En aerobikozni jarok a kisfiam 5 honapos kora ota es a ferjem is eljar edzeni heti 2-szer 1-1 orat. Ussz nyugodtan es erezd jol magad. Azert nem semmi, hogy van energiad felkelni ilyen koran. Engem 7 elott kolt a ferjem mielott indulna dolgozni es tudom, hogy szegyen de alig birok felkelni. A fiamat 8-kor ebresztem reggelizni. :)
2012. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, csak épp futni járok. :) 6-kor megyek, a 7 órás ébresztőre már le is tusolok.
2012. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!