Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a CS...

Mit szóltok hozzá, hogy a CS ezentúl Erzsébet-kártyában kerül kifizetésre?

Figyelt kérdés

Én speciel egyedül álló anya vagyok, és a gázszámlát fizettem belőle....eddig

mélységesen fel vagyok háborodva!


2012. ápr. 4. 21:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy Magyarországon sok olyan kicsi falu van ahol csak magán ember üzemeltet boltot. Nagy részük eddig sem fogadott el semilyen utalványt.Például így van ez az én szülő falumban is. Vannak olyan emberek akiknek majd 20-25 km-t kell utazniuk egy bizonyos városba ahol van CBA, Tesco, Spar Penny, feltéve ha utóbbiak elfogadják.
2012. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem az húzott fel az utalvánnyal kapcsolatban, hogy adóköteles.

Anyukám ezt kapja a munkahelyén. Korábban 13.000 Ft-ot kaptak étkezési utalványban, az Erzsébet utalvány bevezetésével már csak 5.000 Ft-ot kaptak. Hipp-hopp eltűnt 8.000 Ft, ami azért nagyon nem mindegy.

2012. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A 21-es válaszolóval hasonló a véleményem.

1. Mi egy 10ezer lakosú kisvárosban élünk, itt csak a CBA fogadja el ezt az utalványt, ezek a város legdrágább boltjai.

2. A legközelebbi Tesco 40 km. Számoljuk már ki, mennyire éri meg beautózni oda, hogy elköltsünk 12000 Ft-ot. Az üzemanyagra meg elmegy minimum 3000 kp-ban.

3. Az Erzsébet utalvány jelenleg csak azonnali fogyasztású élelmiszereket vásárolhatsz. Hústerméket, száraztésztát, lisztet, cukrot nem. Így már nem is olyan egyszerű a vásárlása.


Egyébként szerintem nem vezetik be, legalábbis ebben a formában nem. Csak kell valami, amin az emberek csámcsoghatnak, elterelhetik másról a figyelmet.

2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!