Ti megengednétek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a játszótéren kislányommal.Voltak ott pici gyerekek is,nem tudom,hány hónaposak lehettek.Az anyukák letették őket a földre,és engedték,hogy össze-vissza másszanak a játszón.Nem vagyok egy nagyon para mami,meg nem árt egy kis kosz,de én nem engedném.
2012. ápr. 6. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát én sem engedném.én sem vagyok nagyon higieniai mániákus de azért vigyázni kell.
2012. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Kortól függ. Ha két hónaposak voltak, akkor én sem engedném. De pl. 7-8 hónaposan már sok gyerek csücsül pl. homokban. Képzeld, amit felviszel a cipőd talpán az sem jobb :)

A "paramami" szó gusztustalanm undorító, mint a többi anyákra aggatott ocsmány gúnyszó, ezért alapból utálom ha valaki használja, tökmindegy milyen vonatkozásban. Aki úgy kezdi, hogy "nem vagy ez meg az" az tuti hogy sajna pont az.....ez olyan, mint amikor anyósok úgy kezdik, hogy "én igazán nem akarok beleszólni a nevelésedbe, de".......

2012. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ milyen játszótér

pl nálunk van máltai,ott megengedném,mert az tiszta,van személyzet,nincs üvegszilánk,kutyasz@r stb

nyitott játszin nem engedném meg

2012. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném, 7-8 hónaposan már mászott, ebbe abba bele kapaszkodva felállt. Szép fű van a játszótéren, körbe kerítve, kutyák nem járnak be,homokozót is élvezte. Otthona kertben is lemászik a plédről, az sem különb.
2012. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem aktuális,de engedném.Muszáj engedni,nem lehet búra alatt tartani.Vinni kell fertőtlenítő kendőt,és oda figyelni,hogy ne nyúlkáljon a szájába.
2012. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem engedném, mert tele van minden szeméttel a játszótér. Ott cigiznek a tizenévesek, így van csikk. Odajárnak a kutyások, annak is van eredménye. Ráadásul a fűben mostmár ott vannak a méhecskék, darazsak. Ha egy nagyobb gyerkőc cipővel rájuk lép, semmi gond, de beletenyerelni nem lenne olyan nagy élmény. A nagyobb gyerekek szaladgálnak, dobják, rúgják a labdát, könnyen lehet baleset, ha az ember nem áll ott a pici mellett. Plusz egy ekkora gyerek egy szempillantás alatt bármit bekap, ott kell lenni az ilyen helyen mellette. És a homokozóban sem lehet csak úgy otthagyni.
2012. ápr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem, mivel én sem kúszok-mászok kint az utcán :)

És legfőképpen azért nem, mert az ilyen picik még mindent a szájukba vesznek. Ha meg egyfolytában korlátoznám benne, akkor mi értelme lenne letenni őt?

Az meg, hogy a kosszal erősödik az immunrendszere, önmagában nem igaz. Egyik gyerekem sem kúszott-mászott kint az utcán, mégis makk egészségesek és jóval kevésbé betegesek, mint pl. az egyik ismerősöm gyerekei, akik naponta elkoptattak 1-1 nadrágot, mert egész nap a kint voltak a földön, most meg folyton betegek az oviban...

2012. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elsővel könnyű volt, csak hintázni mentünk be a játszóra amíg olyan kicsi volt, most lesz érdekesebb, hogy jön a kistesó...
2012. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lesznek betegek tőle, akkor engedni kell, mert így jobban be tudnak illeszkedni a többiek közé.
2012. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!