Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoztál, mielőtt...

Mivel foglalkoztál, mielőtt gyermeket vállaltál?

Figyelt kérdés

Ha lehet, minél többen írjatok.

Kicsit "irigykedve" olvasok néhány kérdést, pl. mennyi a GYED száz-kétszázezer bruttó fizu után, stb...

És érdekelne, hogy milyen munkakörrel lehet ilyen jól keresni.

Volt pár munkahelyem, de a bruttó 90 volt a legtöbb, és azért is keményen meg kellett dolgozni egy pékségben.

Jelenleg közalkalmazottként vagyok GYEDen, és így is 80 a bruttó alapbérem. Majd szeretnék munkahelyet váltani, de olyanra, ahol jobban fizetnek...


2009. jún. 17. 12:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én irodavezető voltam egy számítástechnikai cégnél.

Nettó 130.000.-

2009. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelő vagyok, most a max gyedet kapom. Sajnos így se könnyű, elmegy az egész a lakáshitelre :( :( A férjem fél fizetése a rezsi, a többit pedig "feléljük": kaja, pelenka, ilyesmi, a szokásos...
2009. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
intenzíven nővér 100.000
2009. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrtisztként nyomozó, nettó 180.000.
2009. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban!

Nettó:70 ezer

2009. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

szia! saját kft-ben ügyvezető. nettó 140-re voltam bejelentve, fizettem a járulékokat, de sokszor nem volt tényleges fizetésem (nem volt annyi bevétel). de így is jó volt, mert így most jó a gyed-em.

a szakmám újságíró, sajnos itt nem jellemző a magas bejelentett bér, ha alkalmazott maradtam volna, min. gyedet kapok. persze ne a sztárokra gondolj, csak a mezei firkászra :)

2009. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Logisztikában dolgoztam, nemzetközin. A külföldi ügyfél "pesztrálása" nem dobta meg a fizetésemet, másokhoz képest pofátlanul keveset kerestem (madárnak születni kell). A fizumat azért nem írom le, mert nem egyszerű a rendszer (bónusz, túlóra, egyéb), sokra nem mennél vele. A GYED-em 84 e (adójóváírással).

Ha újra lehetne kezdeni, banki akárminek tanulnék, vagy tanárnak (sok szünet :) ), vagy milliomosnak (van valahol ilyen képzés? ;) ), vagy esetleg rendőrnek (korai nyugdíj). :))) Persze mindenki más akar lenni.

2009. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
internetszolgáltató cégnél megrendelésekkel foglalkoztam és lemondást kezeltem. nettó 150 átlagban.
2009. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Én informatikai üzemeltetési vezető vagyok (voltam), és jól keresek, férjem most munkanélküli (most jöttünk haza külföldről, és még keres), de szégyellem ideirni, mennyit keresek úgy, hogy egy fizuból simán kijövünk :( Alapvetően angol tanár voltam, de abból nem jöttem ki pályakezdőként, és otthagytam, aztán más területen ide felküzdöttem magam.

Illetve nagyon nagyon szégyellem magam az egyéb vállalkozók és munkáltatók helyett, akik ilyen manapság már semmit nem érő összegekért foglalkoztatnak embereket, mint amiket feljebb irtatok!! Szerintem ez az ország szégyene, hogy kemény munkával nem tudsz legalább 120-160e forint nettót megkeresni egy normális megélhetéshez :(

Ja a tanárkodásról már ne álmodj, aki ezt irtad, már ott is csak egy hónap szabad nyáron, ennyi szabi meg korfüggően máshol is jár, illetve a 20 óra gyakorlatban nem 20 óra ám, hanem felkészülés, dolgozatjavitás, felügyelés... stb.

2009. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Külföldi tulajdonú cégnél vagyok/voltam irodai alkalmazott,bruttó 150 000 Ft-ot kaptam.Jelenleg még a Tgyás-t kapom,legutóbb 99000-et utaltak.

2009. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!