Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van zuglói óvodákkal kapcsolatban? Idén íratom be kislányomat oviba, én csak a Kincskereső ovit ismerem, de nem ismerek többet, és ha oda nem jutunk be jó lenne pár infó a többi oviról, milyenek az óvó nénik, dadusok stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Rózsavár oviba fogom beiratni a kisfiamat. Nem tudok róla semmi infót, csak annyit, hogy ide tartozunk. Már tavaly is voltunk beiratkozni, nem vették fel, 4-szeres volt a túljelentkezés. Idén remélem felveszik, noemberben lesz 4 éves a kisfiam.

Úgy tudom, a Kincskereső ovi elég felkapott, tehát ha nem oda tartoztok, akkor esélyetek sincsen, hogy felvegyenek. A védőnőnk mondta tavaly, több anyukája is volt, aki ide iratkozott, de el is utasították őket, mert nem körzetesek voltak.

A Lengyel utcában is van egy ovi (a nevét sajnos nem tudom), ide a május után született gyermekeket már be sem engedték iratkozni, akkora volt a túljelentkezés. Legalábis tavaly így volt. Idén ide is beratom a kisfiamat. Egyikbe csak felveszik, közel 4 évesen. :)

2012. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!Megnézem az általad írt ovit is:)Mi szeptember közepén leszünk 3 évesek,körzetesek vagyunk, de még így is sok a túl jelentkezés a kincskeresőbe,remélem összejön Nektek is:)
2012. ápr. 11. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!